Wpis z mikrobloga

Tragedia dzisiaj na trasie Poznań - obwodnica Berlina. Dwa razy jechałem tą trasą i dwa razy trafiłem na jakiś idiotów. Pełno tam graczy, którzy blokują drogę. Mi uszkodził ciężarówkę jakiś debil co jechał po prąd. Średnia prędkość jazdy na tej trasie to jakieś 45km/h. Trafiłem też na jakiś duży konwój, który zajmował całą szerokość pasów na autostradzie i nie dało się ich wyprzedzić a jechali ze 30km/h. Dalej w Niemczech już lepsza sytuacja. Sporo graczy, ale ruch jest płynny.
#ets2 #ets2mp
  • 4
@l-_-l: A nie jest tak, że każdy ma inny dzień. Chyba jest brak synchronizacji tak jak w przypadku sygnalizacji ulicznej, pogody, napisów za szybą. Jak kończyłem grę była niedziela popołudniu. @kapica_mateusz: Mnie ciekawi czy w ogóle warto zgłaszać graczy przez /report skoro i tak nie ma się zazwyczaj dowodu. Znowu jakby tak każde złamanie zasady dokumentować screenami to po 2 dniach by każdemu miejsca na dysku zabrakło. Ja podczas godziny
@Voltanger: Tzn jest sens wrzucenia jak blokuje lub jedzie pod prad na autostradzie. Jak jest ramming albo cos innego, to jest tez sens, glownie jak jezdzi samym koniem, wtedy jest szansa ze zlapiemy pelno etatowego trolla :)