Wpis z mikrobloga

na przełomie roku spóźniłem się z doładowaniem telefonu w wyniku czego zostało mi zablokowane konto(możliwość połączeń wychodzących) oraz zawieszone środki coś w kwocie 60pln warunkiem odblokowania konta oraz zwrotu środków jest doładowanie telefonu w kwocie co najmniej 25pln, d zrobiłem doładowanie kwotą 30pln dostałem sms że konto zostanie odblokowane w ciągu 24h a zablokowane środki wrócą na swoje miejsce jak się pwenie domyślacie ni #!$%@? napisałem zażalenie do BOK #orange dostałem odpowiedź że zlecenie zostało wykonane i zablokowane środki zostały zwrócne na konto takiego wała. Napisałem ponownie do BOK #orange i dostałem przed chwilą mejla a w nim

"Witam,
w odpowiedzi na zgłoszenie 1470960036 z 03.01.2015r., odnośnie zablokowanych środków informuje, że analiza konta wykazała po doładowaniu zwrot na konto główne.

Jak również na początku stycznia znaczna kwota została ściągnieta z tytułu połączeń z internetem na około 60.00zł.

Mam nadzieję, ze moje wyjaśnienia spotkają z akceptacją."

jedyną kwotą jaka została ściągnieta za połączenia internetowe było wykupienie pakietu 3GB za 3pln

przeboleję te 60pln ale chcę przestrzec każdego przed tą firmą #orangecwel

#gorzkiezale #orange
mikolajeq - na przełomie roku spóźniłem się z doładowaniem telefonu w wyniku czego zo...

źródło: comment_Q34Hbq2AfIvCj0LPas6q8xCy9zWzOzAg.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
@Recuvvva: ja do tej pory nie miałem żadnych problemów, teraz zmieniam operatora komórkowego i poczekam trochę aż umowa na neostradę się skończy i również przechodzę do innej firmy.
  • Odpowiedz