Wpis z mikrobloga

Mam problem z #firefox. Zainstalowałem najnowszą wersję bo wcześniej korzystałem z wersji 24 i nie działa skrót Ctrl + Shift + N, który służył do otwarcia ostatnio zamkniętego okna. Zamiast tego otwiera się jakiś okno debugowania.
Sprawdzałem w zakładce "historia > ostatnio zamknięte okna" i tam normalnie przypisany jest skrót Ctrl + Shift + N. Potem ściągnąłem jakąś wtyczkę do zmiany skrótów klawiszowych i tam też jest tak samo. Jak zrobić żeby te okno debugowania się nie wyświetlało?
  • 11
@Kemsan: Ctrl + shift + T otwiera ostatnio zamkniętą kartę i działa normalnie ale mi chodzi o zamknięte okno.
Wygląda na to, że skrót do narzędzi developerskich kłuci się z tym skrótem do otwarcia zamkniętego okna. Może można te narzędzia developerskie jakoś wyłączyć?
@Kemsan: Zainstalowałem tę wtyczkę i pod Ctrl + Shift + N były przypisane dwa skróty zmieniłem ten drugi, który kolidował ale otwieranie zamkniętego okna nadal nie działało, dopiero po przypisaniu otwierania okna na inny skrót zaczęło działać.
Nadal mnie to nie satysfakcjonuje bo ten problem istnieje od wersji 25 dlatego cały czas siedziałem na wersji 24.
Znalazłem na forum mozilli wpis gdzie w wersji węgierskiej był ten sam problem z Ctrl
@zgred: Dziwne, że wersja językowa implikuje taki głupi błąd. W sumie skróty klawiaturowe powinny być całkowicie niezależne, a tak jakiś Janusz przypisał jeden skrót do dwóch akcji, z czego druga akcja z tym skrótem nie działa.
@zgred: Dziwne, bo u mnie ten skrót działa bez problemu, co prawda na wersji FF 37. Może utwórz nowy profil, jak na czystym zadziała to znaczy, że któraś z wtyczek może kolidować.
@moooka: Najpierw zresetowałem i nie podziałało potem odinstalowałem Firefoxa, usunąłem wszystkie foldery z profilem itp. Zainstalowałem na nowo czystą wersję i było tak samo :/
@zgred: Jaki masz system operacyjny ? Może jakiś inny program działający w systemie blokuje ten skrót.

W menu Historia->Ostatnio zamknięte okna (recently closed windows) masz jakieś pozycje i czy przy pierwszej pozycji tego menu masz widoczny skrót Ctrl + Shift + N ? Zasadniczo jeśli nie jesteś maniakiem klawiatury to możesz używać tego menu.

A z takich oczywistości, próbowałeś prawy shift prawy ctrl ? :)
Jaki masz system operacyjny ? Może jakiś inny program działający w systemie blokuje ten skrót.


@moooka: Windows 7. Wątpie by cokolwiek blokowało skrót bo wersja 24 działa normalnie.

W menu Historia->Ostatnio zamknięte okna (recently closed windows) masz jakieś pozycje i czy przy pierwszej pozycji tego menu masz widoczny skrót Ctrl + Shift + N ?


Tak przy pierwszej pozycji zawsze wyświetla się skrót Ctrl + Shift + N

A z takich