Wpis z mikrobloga

Dzięki. Idealnie by mi się przydała na Londyn za chwilę, ale pokazuje mi jedynie zniżki rzędu 3 funtów (i to łącznie za 3 osoby/2noce). Może trzeba szukać dla każdej osoby osobno? :P
  • Odpowiedz
@polkin3run: Wejdź na stronę z linka i przeczytaj dokładnie.Zniżka nalicza się dopiero po podaniu kodu promocyjnego :)
Wchodzisz w rezerwację danego hotelu i tam masz opcje "Promo Code" i wpisz jeden z podanych na fly4free ;)
  • Odpowiedz
  • 0
@Martino22: nie wiem jak teraz bo podobno podnieśli minimalna cenę, ale mi dzisiaj w nocy udało sie Ibisa w Warszawie w marcu na 2 noce dla 2os za 130 zł ;)
  • Odpowiedz
  • 0
@PanPiotrus: płacisz w diramach, ale możesz spokojnie zapłacić zwykła debetówka w PLN, a bank to przewalutuje, przy 100 zł to kwestia do dwóch złotych ;)
Szukaj w dużych miastach, bo tam będzie największy wybór :) to jest promocja bardziej pod katem dużych europejskich miast :))
  • Odpowiedz
@ka_v: szkoda misiu, sam mieszkam w dużym mieście więc nie szukam nocelgu. Bardziej góry bo sezon na deseczke trwa i tak się wybieram w weekend na Chopok a widzę że tutaj niestety nie uświadcze, szkoda.
  • Odpowiedz
  • 0
@PanPiotrus: to ze mieszkasz w dużym mieście nie oznacza ze nie ma innych dużych miast, które np. mozna pozwiedzać, misiu :] No chyba ze jesteś z Warszawy ;*
  • Odpowiedz
  • 0
@TheArt: wrzuciłem ja 3 dni temu, zaraz jak sie pojawiła i jak jeszcze działała bez ograniczeń. Ogarnij sie człowieku, upośledzenie nie boli
  • Odpowiedz