Wpis z mikrobloga

Mam sprawdzona metodę na podryw na lodowisku. Skuteczność prawie 100 %. Wybaczcie mi chaotyczne pisanie? Jest juz późno.
Znajdujesz różowego(najlepiej żeby nie umiał jeździć albo robił to źle) przypadkowo w niego wjeżdżasz opierając się leciutko aby jej nie skrzywdzić. Później obracasz się o 180 stopni w jej stronę i przepraszasz ja za to mówiąc przy okazji ze ma piękne oczu włosy bluze etc. Następnie mówisz "Zgaduję że osoba z takimi ładnymi oczami /włosami /bluza ma Facebooka;>" jak odpowie za ma to Ty. "a mogłabyś zdradzić rąbek tajemnicy i podać wskazówkę jak Cię znaleźć, albo porostu zaprosisz mnie do znajomych?". Jak osiągnąłes cel to podziekuj od niej i co jakiś czas nawiązuj z nią kontakt wzrokowy uśmiechając się
#prawiejakbordoirozowepaski #rozowepaski
  • 25
  • Odpowiedz
  • 12
@PrawieJakBordo: ale bez sensu. A czemu to musi byc.lodowisko? Pociagnij ja z bara na chodniku lib nadepnij a autobusie na jej szpilki.. A jak powie ze nie ma fejsa? Albo po prostu: spadaj.
  • Odpowiedz
@PrawieJakBordo: genialne, zamiast pomoc jej jezdzic, a przy okazji sie poznac i pogadac to prosisz zeby Cie zaprosila na fejsie, Ty idziesz dalej jezdzic, a ona kaleczy sobie przy bandzie xD Nobel!
  • Odpowiedz
@Charles_Bukowski: Może, nie będzie świadoma tego, że jeszcze żyje.
@PrawieJakBordo: Kurde, troche za bardzo ryzykowne, jeżeli chodzi Ci przeplatanką na kucaku :D. Ale ogólnie to co napisałeś to sprawdzona metoda. Wystarczy, że umiesz dobrze jeździć, a wzrok wszystkich lasek skupia się na Tobie ( ͡° ͜ʖ ͡°). Już kilka razy miałem podrywy, ale ja już mam swojego różowego :D. Jutro ide na lodowisko, bo
  • Odpowiedz