Wpis z mikrobloga

Mireczki, mam problem. Strasznie mi rdzewieją naczynia w zmywarce. Już po 3 miesiącach użytkowania niektóre są bardzo poniszczone. Jaka może być tego przyczyna? Jak zapobiegać? Jak usunąć rdzę? Te same naczynia mam już długo, były wielokrotnie zmywane ręcznie a także w innej zmywarce i problem nie występował :(.
#zmywarka #niewiemjaktootagowac
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Lexie_: #!$%@? stal bo pewnie chodzi ci sztucce, spróbuj zmienić proszek do zmywarki ewentualnie inna sól do zmywarki albo kup nie chińskie sztućce
  • Odpowiedz
@bslawek: @Tabassco: @Tomczyk1: sztućce i jakieśtam sitka, durszlaki etc. Sztućce mam już bardzo długo i np. przez rok jak miałam inną zmywarkę to nic się nie działo. Rodzice mają te same sztućce x czasu i zmywają w zmywarce i nie rdzewieją ;/ Może to kwestia właśnie soli bo na pewno nie jest to "wina" naczyń. Nie wiem w sumie jaką sól używałam wcześniej, nie zwracałam nigdy
  • Odpowiedz
@Lexie_: dziwne różne rzeczy stosowalem do zmywarki i nigdy nic się z nimi nie działo, a jakiej firmy uzywasz soli i innych środków myjacych? A zmywarka w środku jest ok?
  • Odpowiedz