Wpis z mikrobloga

#aferaszpilkowa

http://allegro.pl/my_page.php?uid=4008993

Witam,




Niezłe zamieszanie się zrobiło :) Aukcja może nie jest standardową, natomiast czegoś takiego się nie spodziewałam.

Buty licytowało kilka osób. Na początku wszystko przebiegało kulturalnie i powolutku, z czego bardzo się cieszyłam, później natomiast stało się to fajną atrakcją dla małolatów, którzy najwyraźniej nie zdawali sobie sprawy z tego, że mogłam zakończyć aukcję na poziomie kilku milionów. I niestety, licytacja zobowiązuje.

Ktoś by się nieźle wkopał :)

Zakończyłam aukcję przed czasem, bo nie widziałam już w tym sensu. Buty zostały kupione za 5800 zł. Wiele osób o to pyta i dla Waszej czystej ciekawości odpowiem, ta transakcja została anulowana, a ja w tym momencie czekam na zwrot prowizji za wystawienie oferty.

Nie będę nikogo ciągać po sądach, jak wielu z Was mi to sugerowało, bo nie w tym sęk. Po co? Krwi sobie napsuć? Szkoda czasu i zdrowia.

Dupy nie pokazałam, cycków nie pokazałam, krzywdy też nikomu nie zrobiłam, a jednak machina już ruszyła.

Aleee z tego całego szumu wynikła jedna bardzo sympatyczna sprawa, pomijam zaproszenia do telewizji śniadaniowych, bo raczej mnie tam nie zobaczycie :) ...

A mianowicie, odzyskałam wiarę w ludzi, POWAŻNIE :) To jest cholernie fajne i takie ludzkie, co do mnie pisaliście. Dostałam tyle życzeń i mnóstwo ciepłych słów. Wiele osób opisało mi swoją historię i to nie były same kobiety!

Oczywiście, dostałam chyba ze 2-3 mniej przychylne, ale ja się nie dam ! :) Daliście mi niezłego pozytywnego kopa!

Za to wszystko bardzo Wam dziękuję i powiem szczerze, że jestem w szoku .. To co się w tym momencie dzieje to istne szaleństwo.

I potrafimy się zjednoczyć, udowodniliście to. Szkoda, że w kwestii koryta ciężko nam idzie hehe

No dobra, kończę.

Powiem jeszcze tyle, buty w dalszym ciągu są do sprzedania :) Nie za miliony, pierwszy milion muszę ukraść, później już podobno pójdzie z górki :)

Jeżeli więc ktoś z Was jest w dalszym ciągu zainteresowany, to zapraszam do kontaktu przez- ZADAJ PYTANIE SPRZEDAJĄCEMU.






PS- cieszę się, że poprawiłam Wam humor. Nie tylko podczas ćwiczeń wydzielają się endorfiny, czyli hormony szczęścia, podczas szerokiego i głośnego śmiania się wydziela się ich znacznie więcej. Mam też nadzieję, że nie pogubiliście swoich ziarenek ryżu ;)






Koniec.

Fajny jesteś człowieku. Tak Ty! To do Ciebie mówię (czyt. piszę) ! :))

Pozdrawiam i Wam wszystkim życzę tego samego czego i Wy mi życzyliście :)

nieźle zgrywusów załatwiłam, nie? hehe






________________________






UWAGA !!!!






PODRZUCACIE MI LINKI DO INNYCH OFERT NA ALLEGRO, KTÓRE ZOSTAŁY PERFIDNIE SKOPIOWANE I SĄ WYKORZYSTYWANE W TYM MOMENCIE BEZ MOJEJ ZGODY . TEKST SKOPIOWANY JOTA W JOTĘ.

TO NIE JA !!!!!!!!!!!!!!


NIE DAJCIE SIĘ WROBIĆ !!!!!!!!!!!!!!!!