Wpis z mikrobloga

@Farrahan i reszta. Nawet mi was nie żal lewaki. Podniecacie się Biedroniem bo jest PEDAŁEM gdyby nie to nigdy by nie zaistniał. Zaprzeczysz? Taka prawda, jesteście żałośni ulegając propagandzie na jego temat. Ciekawe, który inny zwykły poseł ma tak dobrą prase? Nie ma to jak podniecać się politykiem z powodu jego orientacji seksualnej. I mam #!$%@? czy rucha swoją matkę, swojego psa czy swojego kolegę, ale #!$%@? mnie robienie z kogoś dobrego
  • Odpowiedz
@para_para_bum: Akurat najwięcej podniety z tym, że jest gejem było ze strony prawaków. Komentarze typu hehe a co ten pedał osiągnął? Albo inne fantazje na temat odbytu i penisa, pisane przez tą prawicową część wykopu. Więc jego seksualność podkreślali głównie prawicowcy i fani JKM. Oczywiście nikt nie spojrzał na program który był bardzo wolnościowy i to może dlatego go ludzie wybrali? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Ciekawe, który inny zwykły poseł ma tak dobrą prase?


@para_para_bum: JE Król Europy Donald Tusk

#!$%@? mnie robienie z kogoś dobrego polityka z powodu jego seksualnosci.


Jego praca w sejmie i dotychczasowe decyzje raczej negują twierdzenie o robieniu z niego dobrego polityka tylko ze względu na seksualność. Pozdrawiam
  • Odpowiedz
@stekelenburg2: @stjimmy: @Internet_the_explorer: No wy se chyba kpicie ze mnie, on jest typowym ulubieńcem salonu. Wszystko rozchodzi się o to, żeby w Europie pokazać jaka to Polska jest tolerancyjna itd. Dobrze wiemy, że takie gadanie jest gówno warte, bo to co myśli "salon" a to co myśli "ulica" to są zazwyczaj wykluczające się sprawy. Nie wspominając, że to co myśli "wykop" już w ogóle schodzi na plac trzeci, czwarty.
  • Odpowiedz
@para_para_bum:
1. Radość, bo masz ból dupy o prezydenta jakiegoś podrzędnego miasta
2. Radość, bo można sobie pośmieszkować mając gwarancje, że jakiś nawiedzony prawak złapie ból dupki wykrzykując HURR DURR słaby polityk, bo gej!
3. Radość, bo rzeczywiście ktoś zaczyna w sensowny sposób ograniczać wydatki publiczne.
  • Odpowiedz
@mateuszx20:

To oczywiste, że zestawienie pozytywów z negatywami wyjdzie na korzyść tej pozytywnie ocenionej strony :| W ten sposób można porównać Hitlera do Piłsudskiego i wyjdzie nam, że Hitler był tym lepszym.


To oczywiste ale do tej pory były tutaj dziesiątki grafik tego typu na korzyść KNP i podobnie były naciągane. Także od czasu do czasu odmiana jest potrzebna ;).
@prusi:

chciałbym się dowiedzieć jakie to wydatki tnie Biedroń, bo
  • Odpowiedz
Dobrze wiemy, że takie gadanie jest gówno warte, bo to co myśli "salon" a to co myśli "ulica


@para_para_bum: Ale Polacy przecież są generalnie tolerancyjni. Przynajmniej byli przez kilka wieków, ostatnio to trochę osłabło przez podsycany w PRL-u nacjonalizm i ksenofobię.
  • Odpowiedz
@stjimmy: czlowieku ale on zostal wybrany na prezydenta po tym jak trafił do sejmu, ludzie juz go znali, jakie są jego osiągnięcia przed? Czytam wikipedie no i same teczowe laury, nagrody czlowieka tęczy, nie zebym bronil korwina bo to tez niezly #!$%@? ale biedroń nic ciekawego nie osiągnął, dopiero przypodobał się redukcją biurokracji po wybraniu na prezydenta słupska i tak zdobywa sobie wasza atencje. Nie mowie ze robi źle, bo dopiero
  • Odpowiedz
@Internet_the_explorer: Czyli jesteś dumny, że media tobą sterują? Wmówili Ci, że Biedroń jest dobrym prezydentem w ciągu miesiąca? No chyba, że mieszkasz w Słupsku i na własne oczy widziałeś ile wspaniałego twój pożal się Boże idol zrobił dla tego miasta. Poza świeceniem morda w tvnie? Nawet mi Cie nie żal.
  • Odpowiedz
@para_para_bum: Słusznie zauważyłeś, że jest ulubieńcem salonu ale to na podobnej zasadzie jak Kalisz, który jest spaślakiem i podobnie jak Korwinowi(osobiście mnie to wali) nie dawno urodziło mu się nie ślubne dziecko. Po prostu koleś potrafi wytworzyć w okół siebie pozytywną atmosferę i to przyciąga do niego ludzi i miałem to okazje widzieć na własne oczy.
  • Odpowiedz
@alkaponemojuzone: W rankingach na najlepszego posła zdobywał nagrody, więc nie trafiony zarzut. Ale on przypodobał się redukcją biurokracji i miał to w swoim programie i zaczął go realizować. Jako jeden z niewielu polityków narazie spełnia decyzje wyborcze - mi chodzi głównie o to, że prawicowa część wykopu zaczęła buldupić, że jest gejem i że lubi w dupę i przez to go wybrali. Pozwolę sobie przekleić komentarz świeżo po wyborze aktualnie zbanowanego
  • Odpowiedz