Wpis z mikrobloga

@verth: mnie w paszy irytuje to, że ma #!$%@? na widzów. Nie zwraca uwagi na czat, liczą się tylko donejty. W ostatnim filmiku jak grał z subami widać było jak niepotrzebnie spina, zamiast się bawić.

A to że się podnieca nim cały świat idealnie pokazuje przekrój wiekowy graczy cs.

Żeby nie było, że hejtuje - lubię paszę, doceniam jego umiejętności i osiągnięcia, ale nie jestem bezkrytyczny w stosunku do niego.
@hajen: U niego donejty to jak czat xD Jak by miał się skupić jeszcze na zwykłym czacie to by musiał odstąpić chyba całkiem od gry. Co do gry z widzami to jest to jedynym profesjonalnym graczem na świecie, który tak robi więc to, że się spina to najmniejszy problem (z resztą to i tak jest normalne).
@hajen: Cumplu Shazam i Steel mają po 2000 widzów na twitchu MAX a pasza ma po 25 tysięcy więc super porównanie bulwo ( ͡° ͜ʖ ͡°). Do shrouda już lepsze chociaż u niego rekord to chyba 13 tys. Teraz weźmy tylko pod uwagę to, że dostaje on 5x mniej donejtów bo ma 5x bardziej #!$%@?ą i nudną osobowość więc ma czas czytać czat.
@diversion876: czy ty czytasz, co się do Ciebie pisze?

Napisałeś, że z profesjonalnych graczy tylko pasza gra z widzami. Podałem Ci dwa przykłady mówiące o tym, że nie masz racji.

A Shroud i pasza obaj mają włączony submode często i nie trzeba być supermanem, żeby ogarnąć subczat.

ps. Jaki masz nick na steamie, biały rycerzu ? DiversionBiceps? XD
@hajen: Nie mam takiego nicku i uważam, że jest to zajebista wiocha. Nie lubię natomiast jak ktoś obraża paszę bo jest to spoko gość ale niektórym niestety się cebula na dupie praży z zazdrości. Co do dyskusji między mną i tobą (celowo z małej) to dobiegła ona końca. Zachowujesz się jak dzieciak, który nie umie czytać ze zrozumieniem i stosuje argumenty ad personam. Pozdrawiam.
@diversion876: czyli nie czytasz i do tego rzucasz focha, bez kitu.

Nigdzie nie obraziłem paszy, ale pewnie i tak tego nie rozumiesz, więc nie będę się specjalnie dla Ciebie (specjalnie z dużej, nawiązuje do Twojego ego) produkował :)

Pozdrawiam and thank you my friend.