Wpis z mikrobloga

@Jerry_Brewery: Witam. Nie chcę tego pisać publicznie bo jestem kulturalnym człowiekiem. Jesteś Pan głupkiem i sensorycznym zerem. Ja znam wartość swoich piw bo zajmuję się ich sprzedażą. Znam opinię sprzedawców i klientów na temat ich jakości. Jesteśmy zbudowani ich opiniami. Podobnie rzecz ma się z wielkością sprzedaży. I możesz się zasrany trollu wywnętrzać w intemecie i tak mam to gdzieś. Jak liczysz na kasę za recenzje to źle trafiłeś. I raczej
@Oswiadzczam_ze_skonczylem_13_lat: bojkotuj kogo chcesz, ale widze po Tobie, ze nie dosc, ze nie pijesz tych piw, to nie masz pojecia co sie dzieje w tym swiatku i dla Ciebie afera by byla dopiero wtedy, jesli ktos gownem by Ci buty obsmarowal w tramwaju, dlatego proponuje zajac sie jednym tagiem i swoimi wypustami
@Oswiadzczam_ze_skonczylem_13_lat: nic sie nie dalem podpuscic (sam pilem ich piwa i podobnie oceniam ten browar i jego przyszlosc, w przeciwienstwie do Ciebie, bo skad mozesz wiedziec, jak ich nie piles - i kto tu daje sie podpuszczac i przez kogo), mamy wypowiedz jednej i drugiej strony na papierze, co tu wiecej pisac, trzeba po prostu myslec, co czytasz i wyciagac odpowiednie wnioski, ale chyba wedlug Ciebie mozna grozic prywatnym osobom, gratuluje
@Alcoholic_Desacrator: i dobrze, niech ci wszyscy wielcy piwowarzy domowo-kontraktowi nie mysla sobie, ze mozna robic co sie chce i mowic, bo i tak sie sprzeda, bardzo dobrze, ze ktos pokazal te korespondencje, koniec lizania sie po tylkach, szanujmy nasze ciezko zarobione pieniadze, czas i wydawajmy je na dobre piwa i dobre firmy, ktore szanuja swoich klientow i ich zdanie
@RomeYY: i to mi się podoba !

Ale serio, tego typu negatywne (bo przecież w żadnym stopniu wulgarne) opinie browar prawdziwie świadomy swojej jakości powinien zwyczajnie puścić mimo uszu zamiast pieklić się bez sensu. Przecież w takim wypadku dostałoby się przede wszystkim blogerowi że głupoty wypisuje a tak jest kolejna #afera.