Wpis z mikrobloga

#csgo #chwalipieta #inspirujacaprzemowa

A co tam, pochwalę się chociaż tę rangę wbijałem już chyba 5 razy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ostatnio spadłem przez zmęczenie zimowe/lamienie/ruskich/przejedzenie świąteczne/granie po nocach (niepotrzebne skreślić).

Teraz wziąłem się za siebie,nie gram już tylko eco -> eco -> awp jak zawsze, trenuję refleks i recoil z kałacha (single na trainingaimcsgo i multi na aim dm), coraz lepiej wychodzi przez co średnia headów z 23% podskoczyła do 27% w ciągu miesiąca.

Tak więc nie poddawajcie się Mirasy i trenujcie. a jakby komuś było nadal mało inspiracji to łapajta (polecam przesłuchać całe): https://www.youtube.com/watch?v=Hwzx66HsONc

M̶a̶y̶ ̶t̶h̶e̶ ̶f̶o̶r̶c̶e̶ ̶b̶e̶ ̶w̶i̶t̶h̶ ̶y̶o̶u̶. Biceps with you my friend.
Atexor - #csgo #chwalipieta #inspirujacaprzemowa

A co tam, pochwalę się chociaż tę...

źródło: comment_I4OsVaqa91a5mcEoBET2i31RQVOwBAFY.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
@Atexor: Ziomuś weź nie denerwuj, ja krążę cały czas między nova IV a tymi kałaszkami co ty masz. Nie wiem z czego to wynika ale raz z kolegami wygrywamy <8 meczy pod rząd a czasami wszystko w plecy. Ta gra nigdy mnie nie przestanie zadziwiać.
  • Odpowiedz
@Bazinga50:
Ja krążyłem jak satelita pomiędzy mg1-szeryf. Ostatnio mg2-mge. Teraz wierzę, że uda mi się wyćwiczyć skilla i nie będę spadał poniżej MGE :P

A co do meczy: ostatnio miałem mix przegranych i wygranych. Ostatnie 3 z rzędu to wygrane, więc tak czułem że ranga blisko bo dużo MVP ostatnio nałapałem.
Grunt to się nie poddawać i trenować recoila/granaty a nie walić jak rusek po 2 flaszkach :P
  • Odpowiedz
@Vaker: ostatni raz w 1.6 gralem 19.09.2011 a pierwszego rankeda zagralem w kwietniu 2014 roku ( ͡ ͜ʖ ͡) po jakis 50h w cs;go.
  • Odpowiedz
@Atexor: ja po 10 meczach miałem silvera i nie mogłem wyjść z golda 3 bo #!$%@? kerowałem ciągle ale team #!$%@? ehh naszczęście teraz to łatwizna
  • Odpowiedz