Wpis z mikrobloga

#365styczen .4 - format #!$%@?, czyli A4, ale powiem szczerze, ze jak skonczylem i na to spojrzalem, to zdebialem jak zajebiscie mi to wyszlo o.O
Generalnie zapomnialem kupic bloku A3 znowusz i znowusz niewygodbie rysowalem na mniejszym, ja #!$%@? nie potrafie sie w nim zmiescic. Cien wyszedl by pewnie lepsiej a szzegoly ostrzej, ale to moze jutro. Generalnie, kula z dodatkami :D
Ps.: o ile jakis temat na to pozwoli, dowiecie sie jakiej calosci jest czesc, ktora tu widzicie.
STA1KERpl - #365styczen .4 - format #!$%@?, czyli A4, ale powiem szczerze, ze jak sko...

źródło: comment_k6Xk8EDRsNpUPK8NgJLqP5Qqc9I7guRY.jpg

Pobierz
  • 17
@MaxiimumR: na sam pomysl wpadlem w trakcie- jak zrobilem kulke, pomyslalem, ze nie bede niczego doczepial. Pomyslalem- lubie #!$%@? zeby. Sprobowalem szkicowac proste, ale byly brzydkie, to je wygialem. Spodobaly sie. Creepy usmiech i kapelusz to elementy, ktore czesto uzywalem w poprzednich pracach, mozna powiedziec, ze mam troche wprawy. Na dloni, jak widac, za bardzo sie nie skupilem- byla tylko dodatkiem, cos jak tlo, mazlem byle jak. I wcale to nie