Wpis z mikrobloga

Pamiętacie pomysł zainicjowany przez @frikuu?
Stworzyłem wtedy proste narzędzie, które miało pomóc nam wylosować jakąś grę z naszego konta #steam. Sama akcja ucichła, jednak wiem, że niektórzy dalej sporadycznie losowali sobie gry.
Jakiś czas temu napisał do mnie @Ynczams z propozycją zaprojektowania od podstaw wyglądu strony. Z pomocą jego i jeszcze jednej osoby, która niestety nie ma tutaj konta, powstało http://pickaga.me
Zasada działania jest prosta: wpisujesz swój steam id, a strona wybiera spośród Twoich gier jedną i wyświetla ją, razem z informacją na temat tego, ile godzin już w nią grałeś, jaki otrzymała wynik na Metacritic, oraz (jeśli taka informacja jest dostępna) ile zajmie przejście głównego wątku gry. Można wybrać kryteria losowania spośród określonych kategorii czy gatunków, a także wyświetlić wszystkie gry z biblioteki w formie tabelki. W polu "szukaj" można wpisać np. "coop" dzięki czemu zostaną wyświetlone wszystkie gry posiadające tryb kooperacji.
No, to tyle, dajcie znać co myślicie :)
#pcmasterrace #gry #losujgre
  • 16
  • Odpowiedz
@xolur: to jest teraz to samo. Poprzednia wersja była tak brzydka, że nie będę się nią chwalił :P
@Perlo: zobacz ten wpis który zalinkowałem. Poza tym, dzięki temu możesz całkiem sprawnie sortować swoje gry, sprawdzić np. które działają na linuxie, które mają obsługę pada itd.
  • Odpowiedz