Wpis z mikrobloga

  • 0
@pani_koralgol: Ludzie, które noszą takie buty, to tragedia. Ja przykładowo bardzo lubię skórzane buty, takie naprawdę skórzane, często z obcasem.


Mam jedną parę i nigdy z nimi się nie roztaję. :D
  • Odpowiedz
  • 17
@japer: nawet nie wiesz jakie te buty są wygodne, bo pewnie cie nie stac :) a moja dupa wygląda w nich przepięknie ;) niech każdy sobie nosi to co chce i zajmij się sobą
  • Odpowiedz
@RivaTnT90: mi po prostu te buty nie podobają się w żadnej stylówie. Jak ktoś idzie w takich butach to mam wrażenie że jego stopa zjechała w tym bucie i zaraz wybije się przodem buta ( ͡° ͜ʖ ͡°) Po prostu taki fason mają te buty. Jeśli chodzi o wygodę to być może i są wygodne, ale nie wiem czy najwygodniejsze.
  • Odpowiedz
@zomg: O KURDE DZIEWCZYNO ALE DOWALIŁAŚ. Serio dawno tak nie żenadłam z żadnego komentarza. A jak już
@japer: pisał - on preferuje buty skórzane, ale widocznie jesteś zbyt głęboko w mentalnej gimbazie, żeby być świadoma ile kosztują porządne skórzane buty, więc Twoje żałosne argumenty "pewnie cię nie stać" są nieadekwatne.
  • Odpowiedz
  • 1
@pani_koralgol: uwielbiam pisać takie #!$%@? i wysłuchiwać kazań od istot tobie podobnych :D wiem ile kosztują skórzane buty, bo jestem taka bogata, że innych nie noszę :) i znowu - nie broń go, bo każdy niech se nosi to co chce do ciężkiego uja :)
  • Odpowiedz
@japer: W 92 albo 93 miałam takie, tylko że jeszcze świeciła się podeszwa, jak się chodziło. To, to było coś! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz