Wpis z mikrobloga

Mireczki #wykobet ma dla Was kolejne #rozdajo Dla tych co planowali kupic u nas VIPa tez w pewnym sensie #cebuladeals

Jako ze wczorajsze cieszylo sie super zainteresowaniem, ponad 1300 osob, to musimy isc za ciosem ;) Skoro chcecie to rozdajemy znowu :)

Dzisiaj rozdajemy jeden dostep do VIP na miesiac. (cena poza losowaniem 40zl) (jezeli ktos juz ma wykupione, to tez zapraszam do zabawy, przedluzymy o miesiac!) Zeby brac udzial w losowaniu wystarczy zaplusowac.

Dodatkowo rozdam 10 znizek po 10zl na zakup VIPa. Zeby zdobyc znizke wystarczy polubic nasz fp na fb.com/wykobet i napisac do mnie na priva. Pierwsze 10 osob dostaje znizke :)

Kto nie wie czym jest VIP na #wykobet to proponuje sprawdzic http://www.wykop.pl/tag/wykobet/autor/perlo/ :) A w skrocie to miejsce gdzie wrzucam typy bukmacherskie kupione od najlepszych typerow z betadvisor.com. Dostep do VIP daje nam dostep do typerow za ktorych normalnie zaplacicie ok 2000zl za miesiac. Fajna zabawa, zarabiac tez zarabiamy, wiec polecam kazdemu :)

Dzisiaj mozecie taki dostep dostac za darmo. Nie bede oryginalny. Zostawiamy plusa i czekamy. Zbieram chetnych do powiedzmy 3:00 tak zeby nocnazmiana tez sie zalapala. Szczesliwca wylosuje tradycyjnie poprzez http://mirkorandom.x25.pl/

Wiecie co robic :) Powodzenia :)

A i zawolam miraski z #bukmacherka bo pewnie beda najbardziej zainteresowani :)
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mor4w: Dzieki wielkie :) Mam tez z tego ciut pieniedzy, glownie do zainwestowania w strone, ale zawsze. Tak nie jestem matka teresa, robie to nie tylko dlatego ze to lubie, ale chce tez ciut zarobic ;) Ale masz racje, cebula mocna czasami ;) Coz, wiedzialem na co sie pisze ;)
  • Odpowiedz
@stevemaster: No dokaldnie ja i tak uwazam ze oferuje cos fajnego. Przynajmniej 4 typerow o wartosci conajmniej 1600zl za 40zl :) Przeciez ja nikogo nie zmuszam do kupna, ktos uwaza ze warto? Zapraszam. Ze nie warto? Coz, jego wybor :)
  • Odpowiedz
@Perlo: akcja była wypromowana w charakterze zbiórki, a teraz zamieniła się w opłatę za dostęp do strony. W ogóle mi to nie przeszkadza jeżeli tylko zasady pozostają bez zmian, czyli jak występuje nadwyżka (oczywiście po odliczeniu swojej gaży) przedłużysz dostęp o kolejny miesiąc automatycznie wszystkim co zapłacili.

A druga sprawa czy będziesz się jakoś bronił jeżeli Perlov2 wpadnie na pomysł stworzenia 'zbiórki' na dostęp do typów na stronie wykobet? (
  • Odpowiedz
A druga sprawa czy będziesz się jakoś bronił jeżeli Perlov2 wpadnie na pomysł stworzenia 'zbiórki' na dostęp do typów na stronie wykobet? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@LutrzyK: Tak, bede banowal :)
No tak zasady zostaly troche zmienione, ale spoko, jezeli uzbieram niewiadomo ile kasy to jasne, moge przedluzyc Wam dostepy nie ma problemu :)
  • Odpowiedz
@Perlo: gdybyś przejrzyście napisał że co miesiąc zabierasz np. Xzl reszta Yzl idzie na kolejny miesiąc to byłoby wszystko ok. Tak to robisz z tego wielką tajemnicę, podbijasz cenę i nie dajesz żadnych konkretów. Teraz się tłumaczysz tym, że przecież dajesz typy warte 1600zl za 40zl i wszyscy powinni się cieszyć bo to świetny deal, ale już zapomniałeś o początkach i jak to wszystko miało wyglądać. Jak dla mnie kujesz
  • Odpowiedz
Nie wiem w czym jest problem jak dla mnie @perlo może mieć z tego ile chce dla siebie byle by za te 4paki był dostęp do tych typerów i tyle reszta nie powinna nikogo obchodzić ;o
  • Odpowiedz
@Perlo: Z ostatnich statow wynika, ze jeden typ kosztowal 0,43zł, teraz to bedzie aż 0,58zł :). Nie jeden Janusz grajac u naziemnego placi wiekszy podatek.

Ps. Masz jeszcze te refy do b365 ?
  • Odpowiedz
@LutrzyK: Gościu ma długi i mało kasy a że to mu wypaliło bo mierczki dają kasę jak na sierociniec to czego ma nie korzystać? Nie oszukał nikogo ludzie typy dostają to najważniejsze.
  • Odpowiedz
@Perlo: @LutrzyK: Jak ktoś nie chce to niech nie kupuje. Na #!$%@? znowu robisz gównoburze. Jak ktoś chce u Perla zapłacić za dostęp 40 pln i wie że na tym wyjdzie całkiem dobrze to ma w dupie czy typy warte są 28, 35 czy 15 zł.
Współczuje, że w ogóle odpowiadasz na to.
  • Odpowiedz
Mysle ze to zazdrosc ze oni na to nie wpadli i kasa nie leci do nich :(
@Perlo: jakby sie uzbieralo duxo wiecej kasy niz kosztuja typy to bedzie jeszcze jakis typer czy obnizka ceny w przyszlym miesiacu?
  • Odpowiedz
@Perlo: ale po co Ty sie bawisz w jakies negocjacje i przedluzanie za darmo albo i nie;) Zajmujesz sie calym interesem to nalezy Ci sei za to jakas rekompensata. To jest Twoja sprawa. Kasa jest niewielka, 40zl za dostep to nieduzo, biorac pod uwage ile trzebaby zapłacic normalnie. To, ze cebularze sie juz interesuja, to norma. Ja bym to zlal, pilnowal tyko, zeby stronka ladnie dzialala, w miare mozliwosci poszerzac
  • Odpowiedz