Wpis z mikrobloga

Mireczki #wykobet ma dla Was kolejne #rozdajo Dla tych co planowali kupic u nas VIPa tez w pewnym sensie #cebuladeals

Jako ze wczorajsze cieszylo sie super zainteresowaniem, ponad 1300 osob, to musimy isc za ciosem ;) Skoro chcecie to rozdajemy znowu :)

Dzisiaj rozdajemy jeden dostep do VIP na miesiac. (cena poza losowaniem 40zl) (jezeli ktos juz ma wykupione, to tez zapraszam do zabawy, przedluzymy o miesiac!) Zeby brac udzial w losowaniu wystarczy zaplusowac.

Dodatkowo rozdam 10 znizek po 10zl na zakup VIPa. Zeby zdobyc znizke wystarczy polubic nasz fp na fb.com/wykobet i napisac do mnie na priva. Pierwsze 10 osob dostaje znizke :)

Kto nie wie czym jest VIP na #wykobet to proponuje sprawdzic http://www.wykop.pl/tag/wykobet/autor/perlo/ :) A w skrocie to miejsce gdzie wrzucam typy bukmacherskie kupione od najlepszych typerow z betadvisor.com. Dostep do VIP daje nam dostep do typerow za ktorych normalnie zaplacicie ok 2000zl za miesiac. Fajna zabawa, zarabiac tez zarabiamy, wiec polecam kazdemu :)

Dzisiaj mozecie taki dostep dostac za darmo. Nie bede oryginalny. Zostawiamy plusa i czekamy. Zbieram chetnych do powiedzmy 3:00 tak zeby nocnazmiana tez sie zalapala. Szczesliwca wylosuje tradycyjnie poprzez http://mirkorandom.x25.pl/

Wiecie co robic :) Powodzenia :)

A i zawolam miraski z #bukmacherka bo pewnie beda najbardziej zainteresowani :)
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Perlo: lol, zniżka? ja myślałem, że wy się zrzucacie i tę kasę przeznaczacie na zakup typów, ale widzę, że ktoś tu kręci lody ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@kyniu6: @pozmu: Prowadzenie zbiorek pieniedzy bez zezwolenia jest karane. JA tylko sprzedaje dostep do strony. A ze na kupno typerow przeznaczam wiekszosc kasy to juz inna sprawa.
edit i tak pierwszy miesiac byla to zrzutka, ale uswiadomiono mnie ze tak nie mozna wiec teraz po prostu sprzedaje dostep.
  • Odpowiedz
@CaleZycieSam: w zasadzie to jestem w trakcie ;) ale ze wzgledu na polskie prawo nie w polsce :)
@pozmu: no niestety nie mozna organizowac zadnej zbiorki, ja tam prawnikiem nie jestem ale wole to robic w formie sprzedazy i zaplacic maly procent podatku niz pozniej miec problemy, zwlaszcza ze dochod jest niewielki bo wiekszosc kasy wydaje na typy wiec i podatek malutki
  • Odpowiedz
@LutrzyK: W zasadzie to nie sa i np jeszcze wczoraj czy przedwczoraj odpisywalem. ale jak zaczyna sie jakies straszenie mnie skarbowka itd itd to ja nikomu wgladu do mojej kieszeni dawal nie bede.
  • Odpowiedz
@Perlo: Po prostu byłem zaciekawiony całą akcją od początku. Widziałem, że to fajna inicjatywa - od wykopu dla wykopu. Każdy zarabia. Gdy w zeszły miesiącu brałeś część składek na działalność strony + dla siebie za poświęcony czas to nikt problemu nie robił. Teraz to jest zwykła strona jakich w necie sporo, płacisz za dostęp, dajemy typy. Wszystko owiane tajemnicą. Nie chce mi się wierzyć, że po udanym grudniu masz mniej
  • Odpowiedz
@Perlo: Stary podziwiam Cię, że chce Ci się to organizować ;D Dobrze, że masz chociaż z tego typy, podobno dobre :) Ta ilość cebuli w narodzie, jednak piecze w oczy ;]
  • Odpowiedz
@stevemaster: Po prostu ludzie sie zrobili bardziej chamscy, niektorych dupka piecze ze ktos mial fajny pomysl, wypalilo mi i robi cos fajnego + troche zarobi na tym. Dodatkowo straszyli mnie ze nie moge robic skladek itd itd To mam to gdzies, wlasnie kumpel mi tlumaczy jak zalozyc firme przez internet w jakims kraju 3 swiata zeby nie bylo problemow z podatkiem, zmienilem zasady ze zrzutka na kupno i mam spokoj.
  • Odpowiedz