Wpis z mikrobloga

Poleci ktoś jakiś dobry dolnogrzałkowy atomizer RBA (koniecznie RBA, nie chcę mi się bawić w RDA)? Mam już Krakena ale irytuje mnie słaby transport przy np quadcoilach z racji że jest górnogrzałkowy.
#epapieros #epapierosy #wapujzwykopem
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@templlar: Kayfun od Ehpro, Kayfun od Tobeco( mi nie cieknie, egzemplarz idealny). Na kajtku od T palę od świąt. Nie robie claptonów, #!$%@? grzałek, zwykły microcoil na kanthalu D 0,3. Smak zajebisty(ale nie tak dobry jak na dripie). Masz jeszcze erlokinga, ale to zapytaj @spluczka. Podobno też dobry parownik. Warto jeszcze sprawdzić Lemo.
  • Odpowiedz
@BeCoolBitch: Brałem pod uwagę, konstrukcja akurat by mi pasowała.
@GaHee: Kayfun nie najgorszy ale piny do montażu grzałki nie są zbyt rewelacyjnie zainstalowane więc ciężko wsadzić coś innego niż zwykłego dualcoila.
  • Odpowiedz
@dreaper: Górnagrzałka akurat u mnie się nie sprawdza. Kraken może i być fajny bo bez problemu zrobisz grzałkę na meshu itd ale mesha już nie upchasz do 4 grzałek na raz. Druga sprawa to że często bobrzy przy grzałkach typu twisted bo wata po prostu nie wyrabia z transportem. W dolnej grzałce raczej tego nie będzie.
  • Odpowiedz
Poleci ktoś jakiś dobry dolnogrzałkowy atomizer RBA (koniecznie RBA, nie chcę mi się bawić w RDA)? Mam już Krakena ale irytuje mnie słaby transport przy np quadcoilach z racji że jest górnogrzałkowy.


@templlar: orchid v4, albo erlkoenigin. zależy czy preferujesz coś bliżej drippera, czy coś bliżej kayfuna.

Orchid v4 - dwa duże, niezależne otwory powietrza (po jednym na grzałkę, 4 kanały doprowadzające płyn na grzałki (po 2 na grzałkę), pojemność ok. 3.5-4 ml (a więc - mało). Orchid domyślnie jest przeznaczony pod konstrukcje dwugrzałkowe. Zrobienie bezproblemowych grzałek wymaga pewnej wprawy i dodatkowych zabiegów (np zawijanie części knota pod grzałkę, żeby uniemożliwić wyciek płynu do otworów powietrznych, a jednocześnie - nie pogorszyć transportu płynu na grzałkę). Plus - transport powietrza jak w dripperze. I takowe, gęste chmury. Mocne zbicie aromatu i duży kop nikotynowy, nawet na 6 mg. Za to - szybko "pożera" płyn. Atomizer przeznaczony do tzw. "lung hits", czyli zaciągania chmurki nikotynowej od razu do płuc. Setup grzałek dużo trudniejszy niż np. na Kayfunie. Cena ok 75zł n.p. na goodwaper.pl. Na fasttech - za ok.
  • Odpowiedz
@spluczka: Dzięki za rzeczową odpowiedź :). Orchid v4 mnie interesował ale właśnie uświadomiłeś mi że może liquid lać się wlotami. Erlkoning ma kiepskie piny więc raczej nic ciekawego się tu nie wkręci. Billow i Orchid V6 idealnie by mi pasowały. Zamawiałeś coś z fasttecha?
  • Odpowiedz
Billow i Orchid V6 idealnie by mi pasowały. Zamawiałeś coś z fasttecha?


@templlar: nie, zastanawiam się nad sprowadzeniem orchid v6 z fasttecha.. ale, póki co - nagabuję właściciela goodwaper.pl, coby ten atomizer sprowadził, w wątku "co chcielibyście zobaczyć w ofercie sklepu?" na e-papierosy-forum.pl ;) )

Jeśli wyląduje w którymś z polskich sklepów w podobnej cenie co orchid v4, czyli ok 75zł (a powinien, na fasttechu oba kosztują tyle samo - różnica to ok. 0.5$), to od razu zaopatrzę się w kilka sztuk, na zmianę
  • Odpowiedz
Możecie podrzucić jakieś zasilanie pod tego Orchida , ja jadę na Spinerze z Protankiem . Zastanawiam się nad jakimś Modem. Ale nie jestem na bieżąco w temacie
  • Odpowiedz