Wpis z mikrobloga

@Wladimir_Ilijicz: Odpowiadałem na wszystkie, ale:

Tak, stosuje cały czas, czasami robię przerwy, ale efekt jest permanentny po takim czasie raczej więc nie odczuwam zmiany na i nie na, z wyjątkiem bardziej żywych kolorów w widzeniu.

Nie biorę choliny, noopept nie wpływa na syntezę i wykorzystanie choliny, jakiekolwiek plusy jej zażywania odczują jedynie osoby, które nie mają jej wystarczająco w diecie.
  • Odpowiedz
@Limitless: a jeszcze jedna rzecz mi przyszła do głowy - stosowałeś nikotynę w jakiejkolwiek formie podczas brania noopeptu? Jeśli tak, to czy noopept wpłynął jakoś na odczucia? Mam obawę przed zbytnim zniszczeniem sobie mózgu i chyba odstawię nikotynę po prostu.
  • Odpowiedz
@Wladimir_Ilijicz: Nikotyna to jedna z najlepszych substancji poprawiających koncentracje... dopóki się nie uzależnisz. Można brać 1-2 razy w tygodniu jak potrzeba na jakieś ważniejsze rzeczy. U mnie działa właśnie w ten sposób.

Tyle że ponoć raz uzależniony stajesz się uzależniony do końca życia, więc jak odstawisz to już nie poczujesz tego co ja. Znajomy ma e-fajka i jak pali to nic nie czuję, ja jako osoba która w życiu papierosa
  • Odpowiedz