Wpis z mikrobloga

@qnebra:
IMO

#mirkoband
Czego brakuje w Mirkoband, to powinien się wypowiedzieć każdy zainteresowany tematem i wtedy będzie wiadomo, czego nie ma.

Przypuszczam, że jest tak, że jeden Mirek chciałby grać klimat taki, a inny Mirek klimat taki, w rezultacie wszyscy czekają aż nastąpi moment, w którym wszystkim będzie się podobać wszystko i wtedy będzie można wreszcie zacząć.

Póki co taki stan nie następuje i jakoś od momentu kiedy pojawiła się idea
@Log_WB67: Możesz wyjaśnić coś więcej na temat tej inicjatywy? Chodzi o stworzenie utworu w takiej luźnej kooperacji na odległość? Trafiłem pod #mirkoband właśnie dzięki wpisom od @Rezix, przeglądam tag ale nie mogę znaleźć nic konkretnego. Dogadujecie się na PW czy faktycznie brak tutaj jeszcze większej organizacji w tej idei?
@NeXIcE: Nie dogadujemy się na PW :) Póki co żadnej wiadomości ze sobą nie zamieniliśmy.

Wszystko się zaczęło, gdy @Log_WB67 zamieścił swoje sample, a ja postanowiłem coś dograć.
Wszystko zaczęło się od tego wpisu:
http://www.wykop.pl/wpis/10716624/rzepole-na-moll-i-durze-zakladam-ze-wykop-to-jakie/

Nie ma zbytnio tutaj zasad, bo nikt ich nie stworzył.

Powstała inicjatywa, więc ze sobą gramy, a jak ktoś chce się przyłączyć to może śmiało :D

Ja nagrywam jedynie gitary, bo tylko tym dysponuje. Ewentualnie mogę
@NeXIcE:

Co do samego pomysłu Mirkoband, to właściwie trzeba by zapytać autorów pierwszych wpisów
(Zuchwaly_Pstronk , Dandsi ) czy coś konkretnego dalej się wydarzy.

Chciałem w ramach Idei Mirkoband, aby ktoś przyłączył się do wspólnego grania.
zapodałem na początek fragment licząc, że ktoś przyłączy się do gry, i dlatego "rzepolenaollidurze"
Odpowiedział Rezix i tak wspólnie próbujemy

@Rezix : trochę mnie "przereklamował" nie mam sprzętu ani doświadczenia, żeby wykonać mastering, a jeśli
@Log_WB67: Pograłbym też bo lubię takie inicjatywy, ale nie chcę się odciągać od własnych projektów, mam tyle do zrobienia że aż chciałoby się od tego uciec, a to błędne koło. ;)

Spróbujcie zawołać ludzie po normalnych tagach, widziałem że wcześniej w pierwszym poście trochę minąłeś target, #muzyka to są głównie ludzie którzy jej słuchają a nie tworzą, a #tworczoscwlasna to szeroki temat, reszta to nieznane tagi. Puść wiadomość w eter po
@Log_WB67: Jeszcze coś - oprócz tego masz też odznakę "muzyk" którą dostali ludzie aktywnie muzykujący, możesz poszukać konkretnych osób i zobaczyć jakie tagi oni obserwują, pewnie jest coś jeszcze niż to co wymieniłem. Trafisz wtedy w sedno i ludzie się zejdą.