Wpis z mikrobloga

Moje pierwsze zakupy z #aliexpress - Czapka zimowa z bezprzewodowymi słuchawkami bluetooth.
Zamówienie: 27.11.2014
Otrzymane: 30.12.2014.
Cena z dostawą: $20

Na początek zaskoczenie - nie przyszło to zwykłym listem jak inne drobiazgi np. z dx.com a normalnym kurierem DHL!
Czapka taka jak ze zdjęć - gruba i ciepła (dostępnych wiele cienkich szajsików bardziej jesiennych niż zimowych) w płóciennym opakowaniu w zasuwką.
Działanie: Podłączenie do telefonu proste i szybkie (SE J20i), dźwięk - super - lepszy niż na dousznych słuchawkach. Zasięg też spoko - przez całe M4 nie gubi dźwięku i siły. Żadnych szelestów czy charkotów - piękny dźwięk. Przyciski do pogłaśniania albo zmieniania piosenki działają. Jestem bardzo zadowolony.
W zestawie instrukcja (po angielsku) i kabel USB zasilający.
Polecam.
#pokazzakupy #chinskiecuda
sprzedam_nerke - Moje pierwsze zakupy z #aliexpress - Czapka zimowa z bezprzewodowymi...

źródło: comment_ePEfCbPu62K57NQ4GQ4BJIx9ZkiW2XUR.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
@pixel_: Nic nie słychać. Nawet jak zdejmiesz czapkę to przy umiarkowanej głośności nic z niej nie słychać. Przy zakładaniu kluczowe jest potem poprawienie słuchawek idealnie na uszy bo jak się źle założy to np. jednym słychać głośniej. Ale jak się już dobrze poprawi to same z siebie się nie przesuwają.
  • Odpowiedz