Wpis z mikrobloga

@Snieto: Masz meczówkę? Niestety nie była to piłka skórzana, ostatnią skórzaną była Tango Espana z '82, natomiast Tricolore była ostatnią piłką utrzymaną w tej ładnej stylistyce graficznej tzw "Tango" (lata 1978-2000). Była to też pierwsza mundialówka produkowana poza Europą (oryginały produkowane w Maroku)
@Snieto: nie mam pojęcia co to za substancja, ta maź. Jest to najwyższy model treningowy o czym świadczy atest FIFA Inspected (meczowe mają FIFA Approved) i miejsce produkcji (no dobrze, te z atestem FIFA Approved też były produkowane w Pakistanie ale to w zasadzie reprodukcje, piłki nie przeznaczone do grania na mundialu. Żadną pakistańską piłką Adidasa nie grano na żadnym turnieju, choć jakaś dziwna internetowa propaganda próbowała to wmawiać przy okazji
@Snieto: Trochę kolekcjonuję piłki, ładnie wyglądają za szkłem w pokoju. Nie mam ich jednak za dużo. Generalnie z internet, choć szukać niełatwo bo sami producenci niespecjalnie dzielą się informacjami o nich, marketing w tym zakresie działa beznadziejnie. Polecam stronę www.worldcupballs.info, tutaj tworzy się świetna baza informacji i można spotkać ludzi którzy wiedzą o piłkach bardzo dużo (także z Polski). O ile w przypadku innych firm najwyższy model piłki można rozpoznać po