Wpis z mikrobloga

dane mogą być byle jakie byle kraj był zgodny. Fake ID generator dał by radę. Numer karty i expire i ccc muszą tylko być zgodne


@xmesaj2: Coś nie do końca działa.

The credit card billing information you entered does not match the information on file at your financial institution. Prior to placing a new order, please verify your billing information with your financial institution to ensure all information is accurate and
@xmesaj2: Ciężko się wbić tam przez proxy i i tak to chyba nie pomoże.

For orders shipped outside of the United States or Canada our system can only ship to your credit card billing address. Your billing address must match the billing address on file with your credit card issuing bank.
@wpoz: ja kupowałem przez origin meksykański i wpisałem tylko numer karty ccv itp i imię nazwisko takie jak na karcie. resztę jak kraj, adres zamieszkania dałem jakieś na hotel w meksyku i przeszło. na karcie nie ma adresu zamieszkania, tylko w banku, więc nie wiem czemu to aż tyle informacji woła.
@xmesaj2: Skoro ma być tylko dla ludzi mieszkających w us to tak jest. Większość sklepów przymyka oko na dane z fake generatorów oni najwyraźniej nie.