Wpis z mikrobloga

@TheLaw: @BlackReven: Kurde oglądałem z strasznymi przerwami bo jak nigdy dzisiaj miałem klientów. Ale z tego co oglądnąłem to będzie raczej jeden z lepszych batsu niż ostatnio. Było trochę nowych gagów i masa kanonu batsu. Ale wszystko okaże się jak wyjdą pełne wersje. Myślę, że na dniach jak nie godzinach powinna być wersja z streama z tłumaczeniem. Wersja z hardsubem pewnie będzie pojawiać się już niedługo sukcesywnie co tydzień jak
@Moxmox: Ja póki co żadne nie oglądałem. Ogarnąłem wszystkie przetłumaczone na PL skecze Gottsu ee Kanji i serię Absolutnie Smakowite. Jak skończę Kiki, to zajmę się Grami Batsu przeplatając ze zwykłymi odcinkami Gaki. Przy okazji może odpalę jakiś fajny odcinek Game Center CX (ktoś kojarzy?) KACHO ON!
@TheLaw: @BlackReven:

A najlepszy był moment jak był właśnie thai kicku i wszedł szef zobaczyć co to za heheszki za ściany. Jak zobaczył co oglądam to po jego minie tylko odczytałem, co ja #!$%@? patrze. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dobra była seria Ranger 5 i Cosplaybus. Absolutnie Smakowite jest spoko, a Gottsu ee Kanji żeby poprawnie rozumieć to trzeba wiedzieć co nieco o japońcach i musi
@gasu_kurobikari: Mi to się z katakany parę znaków #!$%@?, bo są do siebie podobne "shi" シ i "tsu" ツ, "so" ソ i "n" ン

A do słówek jest fajna talia do Anki Japanese Core 2k, są tam słówka i przykładowe zdania. Przerobiłem pierwszą z 10 części, dalej to bym się musiał w kanji podszkolić, bo trudno rozpoznać takie słówka po kanji np. 図書館 toshokan "biblioteka"