Wpis z mikrobloga

To tak serio,50? :O czy heheszki? :D Jak serio(chociaż pewnie nie wyłapałem trolla;d):

@Popek123: Przed pójsciem na imprezę: co najmniej litr wody i coś tłustego do jedzenia np. jajecznica.

W trakcie: unikać chleba i ciast, a dużo mięcha itp.

Po powrocie (jeśli w ogóle wrócisz,bo po litrze na głowę małe szanse): przed spaniem litr wody.
  • Odpowiedz
@Popek123: timer między kieliszkami, rozsądnie kieliszki 30g, co 20-30 min jedna sztuka, będziesz miał fazę i będziesz ogarnięty do tego dużo żarcia, jak chcesz do tego piwo to jedno max 2, na początku, potem tylko wóda i te piwo też nie na hejnał.
  • Odpowiedz
@Popek123: Serio 50kg? Ja przy tym wzroście ważę 95kg a uważam, że jestem szczupły i wysoki. Zamiast alko i kanapeczek #!$%@? kurczaka z ryżem i gainera :P

A tak na serio to dużo jeść do alko i pić dużo wody. Alko odwadnia i potem kac to nic innego jak odwodnienie.
  • Odpowiedz
@Popek123: To tłusto jeść i pić powoli nie jeden za drugim. Jak sobie litr rozłożysz na całego sylwka to będzie ok. Jak usiądziesz i jeden za drugim będzie leciał to odpadniesz natychmiastowo.
  • Odpowiedz
@Popek123: mogłeś popić wczoraj, następny dzień z rzędu człowiek może więcej (na ogół). A nawet jak nie, to określiłbyś swoje siły i mógł zaplanować strategie. A w sumie co ja pieprze, ja często mówie, żeby mi lać połowe bo nie chce się #!$%@?ć, albo odpuszczam kolejke. No ale wiem, że w pewnych kręgach to nie przystoi.. ;-)
  • Odpowiedz