Wpis z mikrobloga

znajomy pisze do mnie, ze gra w gre i zebym na specta wszedl, bo sie cuda #!$%@?, a on nie jest pewny tego, co widzi.

wchodze, a ten maly #!$%@? goblin, bombuje mid. Z FONTANNY #!$%@?.

Koles stoi w respie, a miny pojawiaja sie a to na midzie, a to w lesie, czy w dowolnym miejscu na mapie.

ja sie pytam, JAK?

// Edit:

ID: 1126803863

BUFF: http://www.dotabuff.com/players/205229103

#dota2
  • 10
  • Odpowiedz
@sqez: pierwszy raz widzę takie rzeczy. Na pewno gość exploituje jakiegoś buga. Trzeba to zgłosić na dev forum i na reddicie. Jeśli sam nie chcesz tego zrobić, to mogę napisać za ciebie.
  • Odpowiedz
@FlameVinci: @Nobody: @sqez: @Darros:

"Hi, this is a bug I discovered and used it for fun. Unfortunately valved patch it : ( I guess somebody reported it and they fixed it. All I did was use a razor macro key to spam placing land mines/remote mines (with no delay on a hotkey) and it worked. I was surprised at first and decided to try it for fun. I
  • Odpowiedz
@dawid110d: W grze wchodzić w zakładkę Watch -> Recent Games. Klikasz Filter. W pole Match ID wpisujesz ID tego meczu i klikasz Apply.

Skąd masz ten tekst, że już spatchowali? Gra była wczoraj. Gość "dla zabawy" zrobił sobie 89% winrate, tak jak "dla zabawy" cheaterzy włączają aimboty w csgo... Banowałbym mu tego alta i maina dla zabawy.
  • Odpowiedz