Wpis z mikrobloga

Kończy się #2014 więc czas na jakieś małe podsumowanie tego roku, który akurat u mnie w życiu był bardzo rewolucyjny można powiedzieć, może to za duże słowo, ale przyniósł na pewno wiele zmian... Rok temu o tym czasie wyjechałem z rodzinnego domu na południe polski do przyjaciół, tam spędziłem sylwestra skromnie ale było miło i to właśnie wtedy zastanawiałem sie tak jak dziś co będzie za rok, osoba z którą go spędziłem dziś już nie ma jej w moim życiu, co było świadomą decyzją. W tym roku zacząłem dużo podróżować, wcześniejsze lata spędzałem głównie w rodzinnych okolicach, już na samym początku ferie spędziłem w górach, druga długa podróż moim pierwszym samochodem, grube 2,5 litrowe RWD, potem udało mi się zmienić samochód kupić wymarzony model, który zrobiłem ze smaczkiem, mogłem wolno toczyć się po mieście na dobrej glebie i feldze ( ͡ ͜ʖ ͡). Sezon ten spędziłem niestety bez motocykla nad czym ubolewam bardzo bo w każdym poprzednim mi towarzyszył, i tu nadzieja że w tym roku powróci. Miłość ta najbardziej namieszała mi w głowie i w sercu, zapatrzony w nią rzuciłem naukę, nic innego nie istniało, gdy nagle obudziłem się i stwierdziłem że to nie jest to czego chce w życiu, rozstałem się, i uciekłem od wszystkiego, tak zaczęła się moja podróż po europie, gdzie błąkałem się szukając szczęścia, nie zagrzałem nigdzie długo miejsca i po paru miesiącach wróciłem do domu, aby trochę się pocieszyć znów zmieniłem auto (takie hobby...) . potem jakaś praca, i ciągłe szukanie tej drogi życiowej. Pogubiłem się trochę i mam nadzieje że ten 2015 odnajdę się na nowo i ułożę sobie życie, poznam kogoś, , czego życzę wam i sobie. Szczęśliwego nowego roku mircy !

#podsumowanie2014 #szczesliwegonowegoroku #gorzkiezale #tfwnogf
  • 4