Wpis z mikrobloga

Ja jebix.

Z jednej strony WP to dobry system, ale z drugiej strony jest bardzo upośledzony i nie dziwne, że jest szybkim systemem, skoro jest pozbawiony podstawowych funkcji.

KURDE. CZAICIE, ŻE TEN SYSTEM NIE MA PREINSTALOWANEGO NAJPROSTSZEGO DYKTAFONU ORAZ STOPERA?

W BUDZIKU NIE MOŻNA USTAWIĆ WŁASNEJ DŁUGOŚCI DRZEMKI, A ODTWARZACZ MUZYCZNY W TYM SYSTEMIE TO KUPA.

#bekazbojowkiwindowsphone #bojowkawindowsphone

Tego systemu nadal będę używać, ale z każdym dniem liczę, kiedyś pojawią się podstawowe funkcje.
  • 18
@wodzu_91: Brak stopera i dyktafonu mnie cieszy. Rzadko kto z niego korzysta, a jeśli chce - może zainstalować. Preferuję takie podejście niż wciskanie czegoś na siłę. A potem system zwalnia.

Jestem na PfD, więc nie wiem jak na oficjalnych. Ja od dawna mam w drzemkach do wyboru 5, 10, 20, 30, 60 minut i to az nadto dla mnie.

Co do odtwarzacza muzycznego to też miałem problemy, żeby się na niego
@venomik: ja właśnie byłem przyzwyczajony do PowerAmpa, a tu nie mogę się odnaleźć.... Możesz coś polecić z odtwarzaczy?

Co do drzemki w budziku, to po aktualizacji będę już zadowolony.
@wodzu_91: Ja korzystam z OneMusic. Jest czytelniejszy od systemowego, ale nie jest rozbudowany o nowe możliwości. Zbox też jest ok. Ktoś mi polecał odtwarzacz z większymi możliwościami, ale ja tego nie potrzebowałem i ostatecznie usunąłem. Już nie pamiętam co to było, musiałbyś zadać oddzielne pytanie pod tagiem.
KURDE. CZAICIE, ŻE TEN SYSTEM NIE MA PREINSTALOWANEGO NAJPROSTSZEGO DYKTAFONU ORAZ STOPERA?


@wodzu_91: Takie narzekanie dla narzekania. Aplikacje stopera i dyktafonu masz wydaną od oficjalnego dystrybutora aplikacji Nokii (Wunderman Polska). Czas drzemki również możesz zmieniać. Generalnie upośledzony troll lub upośledzony użytkownik.
@kaskaderMike: Bo powinna być preinstalowana.

Swoją drogą to dzięki za tego wundermana. Mam od nich doinstalowany dyktafon, ale dzięki Tobie zauważyłem, że mają jeszcze kilka ciekawych aplikacji.
@wodzu_91: Ja uważam, że nie. Preinstalowane powinny być aplikacje, które w smartfonach wykorzystuje większość. Odtwarzacz muzyki, mail, kalendarz i tym podobne.

Z stopera czy dyktafonu praktycznie nikt nie korzysta.