Wpis z mikrobloga

1. Niebieski się upija i robi awanture

2. Mówi ci że cie nie kocha, bierze pieniądze, zabiera ci pierścionek, jest agresywny i wyłamuje ci tipsy z palców i wychodzi

3. Zostawiasz post na grupie dla matek

4. Sluchasz rad w stylu "poczekaj az wroci i przeprosi", "nie wiadomo jaki jest powod"

5. Usprawiedliwiaj go razem z kilkoma innymi rózowymi

6. Profit????

#!$%@?, nie wierzę Mirki w to co ja chwilę temu czytałam, serio. Jak można dać się traktować jak najgorsze gówno? "Bo on jest taki kochany jak jest trzeźwy", "bo ja mam tylko jego", "bo mamy razem dziecko".

Zajebiście, powiedz to swojemu dzieciakowi jak będzie cię #!$%@?ł za kilka lat, w jego obecności.

#logikarozowychpaskow
  • 24
  • Odpowiedz
@Lim3: Wszechobecna patola niestety. Mam na fejsie taką Karyna która średnio co tydzień postuje o swoim Sebixie teksty w stylu - Zaufanie jest jak zapałka, nie można go ponownie odpalić. Cisnę z tego beke niemiłosiernie ale z drugiej strony to smutne że sama daje się traktować jak gówno.
  • Odpowiedz
@Lim3: jeszcze że ona jest zaślepiona, to norma w takich związkach z agresorem, ale że inne go usprawiedliwiają? Ta kobita przez to się upewnia, że dobrze robi, siedząc w tym gównie i czekając na swojego misiaczka.
  • Odpowiedz