Wpis z mikrobloga

Mnie interesuje jeszcze np. Galavant, Togetherness, Backstrom, The Last Man on Earth. Ale oczywiście pierwszy na liście jest Saul! Za jakiś tydzień pewnie zrobię przegląd najciekawszych nowości 2015 :-)
  • Odpowiedz
to zależy czy coś tam znajdę :-) Jak ostatnio patrzyłam to z nowości były głównie pozycje od SyFy, w tym 12 Małp właśnie. Ale ja się SyFy boję. Ascension dobre? Da się to oglądać?
  • Odpowiedz
@kajaszafranska: dla mnie czekają Broadchurch , suits, better call saul,, vikings,gotham, person of interest, i the walking dead sprawdzę chociaż te ostatnie oglądam moim szybszym tempem bo szkoda mi czasu na cały odcinek ;)
  • Odpowiedz
@kajaszafranska: TWD oglądam tylko z przyzwyczajenia i przewijam co chwila 5 sekund w przód :D także w 20 minut odcinek mi wychodzi by wiedzieć mniej więcej co się dzieje w interesujących mnie wątkach :D
  • Odpowiedz
@kelso123: @kelso123: dodaję jeszcze do listy Agent Carter ze względu na listę aktorów (Fonseca z Nikity), i Empire za tematykę Hip hopową,, Eye Candy bo lubię kryminały, 12 monkeys za kirka acavedo( za kompanię braci ), backstroom(kryminał) , The Slap, Battle Creek ( twórcy House i Breaking Bad robią ten serial), secrets and lies,American Crime. Piloty posprawdzam jak nie zapomnę. rok dla seriali zapowiada się najciekawszy od kilku
  • Odpowiedz