Wpis z mikrobloga

@Policjaa mi wysłała swoją fotkę, a Wy z #pokazmorde nie widzieliście. Hue hue hue.

No i się stało. Opanowałem jak rysować rzęsy. ( ͡ ͜ʖ ͡)

Dzięki Mirabelki i Mireczki za plusy i komentarze!

tag #rimfirerysuje aktualny dla osób, które śledzą moje poczynania w nauce rysowania na tablecie (Hurra, już 168 obserwujących!)

W większej rozdzielczości tutaj

#rysujzwykopem #pokazmorde #tworczoscwlasna #heheszki #policja #sztuka #tablet #digitalpainting #brunetki #wygryw czy #przegryw?
Rimfire - @Policjaa mi wysłała swoją fotkę, a Wy z #pokazmorde nie widzieliście. Hue ...

źródło: comment_3oeTFh7wlXb4HXp7MqAmIRhC52ej6hq9.jpg

Pobierz
  • 19
Bardzo ładne prace, pozdrawiam.


@Breniacz: Dzięki. :-)

lufa rewolweru chyba troszkę krzywo jest.


@Breniacz: jest prosto, ale wykombinowałem ten gówno-muszko-celownik i wygląda jakby była krzywa (to to w środku idzie pod kątem). W ogóle taki rewolwer nie istnieje, hehe.
@Rimfire: Bardzo fajnie Ci wychodzi kolorowanie miejscami.

Ale sam rysunek ma niedociągnięcia, ale to wszystko to pewnie tylko praktyka, bo mam tu na mysli takie rzeczy jak realistyczne proporcje, czy ogolnie sylwetka. Ale całosciowo fajnie, keep going!

No i poprawiles sie w cieniowaniu. +
@Rimfire: Ogolnie to wyglada jakbys pracowal na niedopracowanym szkicu. xD

I btw jedbo co mnie najbardziej irytuje w tym zdjeciu to ten rowek od boustj XD Jakoś tam chyba za bardzo zszedl na lewo (nasze lewo), czy mi sie wydaje? xD
@MaxiimumR: Z sylwetką to chyba dlatego, że wielokrotnie zmieniałem położenie rąk, raz układ ramion, sfrustrowany schowałem jej lewą rękę za tyłkiem, bo mi się wydawała jakaś dziwna (wcześniej miała dłoń przy ustach). Dłoń z pistoletem najpierw narysowałem z lufą skierowaną w górę, potem zmieniłem na bok, no i mi nadal nie pasowało, no to w dół, hehe. Wcześniej też usta wołały "Stać, Policja!" ale wyglądało to głupio i zostawiłem zamknięte.

Potem