Wpis z mikrobloga

Zastanawiam się nad przejściem z karty na abonament w play. Wpadł mi w oko myPhone Cube za 169zł. Wydaje się całkiem przyzwoitym telefonem z androidem. Ktoś ma jakieś doświadczenia z tym modelem ? Czy lepiej sobie odpuścić i poszukać czegoś innego ?

#android #myphone #myphonecube #telefony #jakitelefon #bojowkaandroid
Gobe - Zastanawiam się nad przejściem z karty na abonament w play. Wpadł mi w oko myP...

źródło: comment_ySiwg7fZzwSFmYdnSW8TAjYbNIWVOlZz.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Gobe Mam go od paru miesięcy i mi działa, tyle, że zaczął się czasami ścinać - bez wyraźnego powodu - można było się tego spodziewać(cena). Nie zdarza się to często, zobaczymy co będzie się działo dalej.

Inny minus to może cichy dźwięk przy rozmowach z głośnika, ale to już chyba każdy, kto się zainteresuje telefonem słyszał. :P

Ogólnie prezentuje się dobrze, wszystko działa poza tym. Bateria działa ok. Jak masz pytania,
  • Odpowiedz
@jimmyvan: A jak z jakością zdjęć i filmów - daje radę ?


@Gobe: W porównaniu z innymi telefonami, o tym samym aparacie, nie ma różnicy. Da się tam wkręcić dość spoko zdjęcia. Natomiast fotografia wymaga chyba czegoś więcej. :D
  • Odpowiedz
@Gobe: dobry tel ale z wad: mocno plastikowy w dotyku, jak na 5" ciut słaba rozdzielczość, zle zrobione partycje (malo miejsca na aplikacje, zapycha sie moment). Aparat i filmy co najmniej dobre
  • Odpowiedz
@Gobe: Świetny telefon, polecam nie dość, że polski produkt to zdjęcia robi lepsze nisz jakieś sony droższe o tysiaka, wzmacniacz yamahy pięknie gra, wyświetlacz świetny, bateria długo trzyma. Jedyne co jest #!$%@? to słuchawki.
  • Odpowiedz