Wpis z mikrobloga

@RWX56: Alfy w zamyśle projektantów wyglądają oraz prowadzą się wyśmienicie, tak też jest w rzeczywistości. Tylko któryś z nich wpadł na pomysł aby nie tylko wygląd ale i też charakter dorównywał #rozowepaski. Przez co często strzelają fochy, jak się pytasz co im jest, to one jeszcze bardziej się obrażają i tak w kółko...
@kozaqwawa: Tylko powiedz mi gdzie nie sypie się aluminiowy wielowahacz? Przecież Audi czy VW tak do 2002 roku też mają sypiące się zawieszenia aluminiowe.

@RWX56: Alfa? Tego w zasadzie nie da się opisać. Trzeba się przejechać. I jak się przejedziesz jako kierowca, jakąkolwiek alfą, zrozumiesz o co chodzi.
@RWX56: Tak jak już wyżej pisali, trzeba się przejechać. Ja chorowałem na samochody od lat, miałem swoje ulubione marki, miałem swoje miłostki, jednak w moim dzieciństwie było coś co zawsze budziło emocje. Czerwona Alfa Romeo z silnikiem Boxer w 1995 roku na polskich drogach? Taką miał mój dziadek od 1995. Zawsze ten samochód mi się dobrze kojarzył, poza tym, że wypas z elektrycznymi szybami, lusterkami i coś co jako dziecko zawsze