Wpis z mikrobloga

Mirasy, mam problem z jedną przesyłką.

Nie wiem, czy to poczta, czy kontener poszedł w siną dal, czy po prostu w Pekinie straszne zamieszanie ale paczka wysłana prawie miesiąc temu, według 17Track wyszła 4.12 z Pekinu właśnie ( https://www.17track.net/en/result/post-details.shtml?nums=RN401344887CN ) i nadal ani widu ani słychu. Numer chyba legitny bo i na emonitoringu Poczty Polskiej łapie, majfrend już raz się sprawdził, więc nie zakładam, że coś kombinuje. Już ponad miesiąc od zakupu minął, niby ma 60 dni, wiadome, ale zamówione z myślą o choinkowym prezencie, a tu niestety termin już jutro:D Czyżby majfrend zakupił tracking tylko na terenie Chin?

Co sugerujecie??

TL; DR

Od 3 tygodni status przesyłki "BEIJING, Package sent", i tracking urwany. Nie martwić się czy działać?

#tracking #aliexpress
  • 6
  • Odpowiedz
@lukaszewski: spokojnie czekaj. Wczoraj zameldował się w WER Warszawa kontener z paczkami, który został wysłany z Pekinu w dniu 25 listopada... Więc pewnie Twoja paczka też idzie tym szlakiem...

Tutaj masz mój nr: RI197842605CN
  • Odpowiedz
@lukaszewski: spoko. Przesyłki z Pekinu to istna loteria. Czasem idą miesiąc, a czasem trzy dni....

Miałeś po prostu pecha.... Ja się zastanawiam, czy moja dotrze do mnie jutro, czy dopiero w poniedziałek po świętach :)
  • Odpowiedz