Wpis z mikrobloga

@pooky69:i co teraz mam wysłać zdjęcie wszystkich alkoholi które mam w domu,jesteś taki ekstra mądry nic w 1 poście nie napisałem że to wszytko na święta nic nie napisałem ze tylko to:D jutro pracuję:d i od soboty do sylwestra też więc zostają 2 dni,a w zasadzie 1 bo w sobotę zaczynam o 6 i co teraz geniuszu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@turbosowa: Nie no, luz, po prostu wolałbym kupić sobie kilka smacznych, porządnych piw przy świętach niż n-----ć najgorszego syfu na ilość do koszyka. Wyrazy współczucia.
  • Odpowiedz
@pooky69: a widzisz a ja wyznaje zasadę ze a-----l jest po to żeby się n-----ć na Glenfiddich szkoda mi kasy,wolę grantsa od dziwactw za 5 złota wole zwykłe piwko za 3 złota.
  • Odpowiedz
@turbosowa: No pij pij gówniane piwko za 3 ziko z koncentratu, któś musi spijać ten syf z samego dołu, żeby ktoś mógł spijać coś, co jest prawdziwym piwem przynajmniej :)
  • Odpowiedz
@pooky69: tak raz poszedłem za tą modą i kupiłem karton przeniczniaka i co i gunwo,wylewałem po cichu do zlewu żeby żona nie widziała(że marnuję kasę) cieszyłem się jak dziecko kiedy poszedłem kupić warkę,zarabiam nie najgorzej stać mnie na drogie alkohole ale przeczytaj post wyżej. Pałęta jest taka że ty pijąc p--o za 5 złota jesteś takim samym alkusem jak ja tylko że mi zostaje jeszcze 2 ziko eot
  • Odpowiedz
@turbosowa: Nie jestem alkusem, piję jedno-dwa piwa przy samotnym podejściu, syfem typu Kasztelan się brzydzę, to smakuje jak g---o nawet a twój żałosny gust to niestety po prostu rzecz do wyrobienia, ale po co, lepiej żreć na obiat tylko mielonego, zapijać kasztelanem.
  • Odpowiedz