Wpis z mikrobloga

Hej #januszeblendera! Przygotowałem dla Was świąteczną grafikę w ramach #wyzwaniejanusza.

Z początku chciałem upakować wszystko co dotychczas zrobiłem do jednego pomieszczenia i dodać świątecznie pierdołki, ale z biegiem czasu wpadłem na pomysł z bałwanem uciekającym z bombki :D i wyszło coś takiego. Można by jeszcze popracować nad odblaskami i szumem w niektórych miejscach, ale na to już nie miałem siły i czasu. Do tego, trzeba by jakoś zoptymalizować scenę, by podczas renderowania w szczytowym momencie nie używała 10GB ramu. Właściwie to najwięcej pamięci zużywała pewnie chojna którą wrzuciłem całą do sceny :D ale przynajmniej ładnie odbiły się lampki na bombce.

Także mam nadzieje że Wam się podoba i przy okazji życzę wesołych świąt wszystkim mirkom ;)

#grafika #blender #wykopowasekcjablendera
kolinary - Hej #januszeblendera! Przygotowałem dla Was świąteczną grafikę w ramach #w...

źródło: comment_YqSmDVtBzpcA6Pi2nBhxSgP4IYxOjKk1.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
@kolinary: No... mi się podoba :) Z mojego rendera świątecznego niestety wyszło wielkie G chyba, że wrzucę kawałek choinki z kilkoma lampkami :D W sumie, to do wigilii zostały jeszcze 2 dni, ale jakoś nie wierzę w to, że cokolwiek uda mi się w tym czasie zdziałać.

PS. Chyba trochę łysawa ta choinka ;)
  • Odpowiedz