Wpis z mikrobloga

Od czwartku mam pierwszy telefon z Windowsem ( #chwalesie ). Szukałam taniego smartfona w granicach 500zł i po dłuższych poszukiwaniach doszłam do wniosku, że za tę cenę stabilnego Androida nie dostanę. Nie mam co prawda bezpośredniego porównania z telefonem z Androidem w tej cenie, ale aż za dobrze pamiętam starego Samsunga Galaxy S, w którym aplikacje same się zamykały, telefon sam resetował w najmniej oczekiwanych momentach, a żeby załadować listę kontaktów trzeba było czekać pół minuty. Jako gorliwa neofitka dołączam do #bojowkawindowsphone. Pic related, opisuje moje odczucia po styczności z WP.
Elveen - Od czwartku mam pierwszy telefon z Windowsem ( #chwalesie ). Szukałam tanieg...

źródło: comment_PWjoynPsrxU0CWMXNyqT9LFWuEdOE92K.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Michau89: Dlaczego polecasz telefon z przestarzałym systemem oraz procesorem (ST-Ericsson, WTF?). Przecież taka Moto E za 399 jest już lepsza. Ale w tej cenie i tak tylko Lumia :) Aż dziw bierze, że można zrobić markowy telefon jak Lumia 535 i sprzedawać go poniżej 500 od nowości.
  • Odpowiedz
@Michau89: Wiem, to była jedna z opcji. I jak popatrzyłam na opinie i testy wydajności, wybrałam Lumię. Gdyby S3 Mini był faktycznie mniejszą wersją S3 to może, ale niestety jest to inny - słabszy - sprzęt.
  • Odpowiedz