Wpis z mikrobloga

Hej #wot.

Mam zafoliowane "Chivalry: Medieveal Warfare" do oddania komuś na gwiazdkę.

Zasadniczo bez sztywnych ram czasowych - po prostu - gdy będę miał jutro chwilę, to wrzucę wszystkie plusujące ten post nicki do mieszarki i wylosuję jedną osobę.

Potem napiszę, kto wygrał i na PW będę oczekiwał adresu korespondencji.

Celowo zawężam listę chętnych do jednego tagu, żeby jakiś "swojak" dostał.

Pozdrówki. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#worldoftanks
elniks - Hej #wot.

Mam zafoliowane "Chivalry: Medieveal Warfare" do oddania komuś na...

źródło: comment_1hYA2L4Z5450cfcxiYgTZBVaTJdSVFQb.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
@tony_soprano: Shit nie pomyślałem o tym. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No to apeluję do ludzi, którzy nie obserwują tagu, żeby byli uczciwi i nie plusowali. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Dzięki.
  • Odpowiedz
@elniks: Aj, a gra epicka, sam mam pełen zestaw z Deadliest Warriors i jak jeszcze miałem czas na granie, to zagrywałem się w to namiętnie od rana do późnego wieczora :D Najlepsza radocha jak trafisz headshota z łuku, bo tutaj akurat to trzeba mieć dobrego cela
  • Odpowiedz
OK. Starczy już. Dzięki. Listę zamykam na 302 osobach, które wezmą udział w losowaniu:

Eau-Rouge, Kodziak, berenjena, kredkanabaterie, Borntobefit, 113robie, layne90, PiccoloColo, Cychu, Lisiu, arrent, Bobikkv7, erik, Emes91, Sparkerix, queerlord, kubakabana, Potfur, boinc, Traczex, Owczi, Panpajonk, Przetok, mrozny100, Gdziezamiatasz, Dede18, Mentor, SirSith, Fandzlo, Vencite, Ruby302, Diumen, kicha93, antonio09712, Rzeeznik13, Arathron, Coolek, teryuu, sareawok, kompocki, Darktek, offca, Osobnik, allmighty, fapacko, Sneakerro, Aer0, questor, Dzidaprzeznaczenia, penguin, MrIncognito, Marcinmt, Rolijng, Unstoppable,
  • Odpowiedz
@Visq: Nienawidzisz ich bo robią to co kochają ( ͡° ͜ʖ ͡°) a tak poza tym Ci którzy psują zabawę to tak naprawdę dobre koksy, jak jest się lamusem to i się wystrzela 20 strzał a nic się nie trafi
  • Odpowiedz