Wpis z mikrobloga

@WadeWinstonWilson: Proszę bardzo - czekam, ale ma mieć wszystko co napisałem wyżej - pełne aluminium, wyświetlacz co najmniej Full HD, co najmniej 8GB RAMu i czas na baterii 7h.

Widzę, że juz zmieniłeś retorykę i z 2k urosło do 5k :)
  • Odpowiedz
@WadeWinstonWilson: cały komputerek jest fajny, nie tylko wtyczka :) Wcześniej miałem podobne zdanie do Twojego i kupowałem laptopy. Ostatniego miałem ultrabooka lenovo - tańszy, topowa specyfikacja... i najpierw odkręciła się sama jakaś śrubka w środku, której nie dało rady przykręcić bez rozkręcania całego lapka, potem pokrywa obudowy zaczęła odpadać. Konieczne formaty co kilka miesięcy. Wkurzyłem się i kupiłem air maca.

I działa mi już tak 2 lata i nigdy nic się
  • Odpowiedz
@martinosv: nigdy nie zepsułem wtyczki do ładowania, żadnego typu. Zwykle są solidne. Natomiast widziałem kilka wtyczek mac z kablem ułamanym tuż za plastikiem, bo ta elastyczna część jest albo za krótka, jest sztywna, albo wcale jej nie ma.
  • Odpowiedz
@martinosv:

Zawsze mnie zadziwia, że ci użytkownicy apple to takie pierdoły. Za każdym razem jak jest jakaś rozmowa o sprzęcie to wygląda mniej więcej tak:

Mam sprzęt od apple i wpadł mi do kibla/przejechałem samochodem, upadał tysiące razy na podłogę i wszystko działa.

albo:

Jak miałem sprzęty od innego producenta (nie apple), to coś się łamało, coś psuło itp.

albo:

"Tyle razy po niej deptałem, szarpałem ją, potykałem się, że każdą
  • Odpowiedz
@lukaszlew77: Zenbooki Asusa spełniają wymagania, które wymieniłeś. ;) Oczywiście kosztują więcej niż 2k, ale moim zdaniem nie odstają ani trochę od Macbooków.
  • Odpowiedz
@martinosv: Sama wtyczka spoko, ale kabel to porażka. Mi po roku ta biała izolacja zaczęła schodzić z kabla a niedawno przy samym zasilaczu kabelek się przepalił. Moim zdaniem sam kabelek od zasilacza jest zbyt chudy :) dlatego podatny na niszczenie.
  • Odpowiedz