Wpis z mikrobloga

Drugi wpis, tydzień temu przespałem a dałbym Wam kupon z Joanną Jędrzejczyk która wygrała jako underdog. :)

Dzisiaj przedstawiam delikatnego underdoga:

Tom Niinimaki 1,95 vs. Renato Carneiro 1,86 - Tom jest delikatnie lepszym zawodnikiem od Renato. Bardziej doświadczonym, jego stójka wygląda nieco lepiej, zapasy i grappling też więc gdzie tkwią wątpliwości buków? Ano Tom w ostatnich 3 walkach przegrał przez poddanie ze słabszymi niż on sam teoretycznie zawodnikami. Przyszły rywal Toma akurat dobrze sobie radzi na papierze: Cztery razy poddawał, cztery razy dochodził do decyzji, raz remisował. Na 9 walk 8 wygrał a 1 jest No Contest. Jak widać cztery razy poddawał co może poskładać Toma Niinimakiego. Czemu w to nie wierzę? Otóż, Renato Carneiro dowiedział się o pojedynku zaledwie tydzień temu, przy czy w samym 2014 roku walczył tylko raz a sam Tom musi wygrać tę walkę aby utrzymać się UFC. Mnie to przekonuje :)

Także mój kupon na weekend wygląda następująco:


Otwarty


Lyoto Machida - C.B Dollaway


Zwyciezca meczu


Zakład złożony na 1 @ 1.1


Otwarty


Renan Pegado Barao - Mitch Gagnon


Zwyciezca meczu


Zakład złożony na 2 @ 1.6


Otwarty


Elias Silvério - Rashid Magomedov


Zwyciezca meczu


Zakład złożony na 1 @ 1.74


Otwarty


Tom Niinimäki - Renato Carneiro


Zwyciezca meczu


PS

Jeśli ktoś chce użyć mojego kupony radzę przemyśleć pojedynek Elias Silvério - Rashid Magomedov. Oba to kocury. I to mocno ryzykowny pojedynek. Rashid jest nieznacznie lepszy technicznie i ma duże serce do walki, dobre obrony przed obaleniami i poddaniami i też lepszą technicznie stójkę. Jednak warunki fizyczne są po stronie jego rywala Eliasa który dodatkowo jest lepszym wywieraczem presji niż Rashid co może zaowocować decyzją na korzyść Eliasa.


http://www.mmarocks.pl/analiza-kursow/analiza-kursow-betsafe-ufc-fight-night-58-typer-600-zl-3


#typdnia #bukmacherka #typujmma #typymma #mma #ufc
  • 1