Wpis z mikrobloga

Mireczki, jakie programy partnerskie związane z reklamami na stronach internetowych polecacie?

Nowa strona internetowa, która nie miała jeszcze premiery.

Cały czas walczę o reklamy google #adsense,lecz mam problemy z załączeniem ich na mojej stronie w #wordpress . W sumie nie mam pojęcia jak rozwiązać ten problem.

Adsense wydaje się dla mnie najlepsze,no ale cóż.

No więc, co możecie mi polecić?

A także mam problem z dodaniem domeny do wyszkukiwarki #google

Kilka dni po dodaniu do rejestru 2 domen, żadna nie jest możliwa do wyszukania w Google.

A propo's , jakie sposoby #pozycjonowanie polecacie?

Jakieś #katalogowanie ?

Gdzie najlepiej reklamować nową stronę, blog?

#webdev
  • 15
  • Odpowiedz
@OnionMan: zainstaluj wtyczkę AdSense Now! - automatycznie dodaje kod na wybranych podstronach (wpisy, strony kategorii itp.), ale nie licz na kokosy, w zależności od branży na stronie z ruchem miesięcznym ok 5k uu, zarobisz 10-30 zł.
  • Odpowiedz
@OnionMan: moze masz zablokowany dostep dla robotow google i dlatego strona nie jest indeksowana, zarowno przez wyszukiwarke jak i roboty reklam - wejdz na swoja strone i wcisnij ctrl+u, zobacz czy jest cos takiego:
  • Odpowiedz
@bedzieboruta: To znaczy że jak mam 9000 page views i zarobione 13.20 na miesiąc to dobrze ?

RPM wychodzi 1.48 PLN. Szału nie ma ale strona tak wisi sobie już prawie 10 lat nie dotykana przeze mnie :)
  • Odpowiedz
@phervers: myślę, ze mógłbyś wyciągnąć więcej - 1,48 to akurat niski RPM. Mam jedna stronę na której RPM wynosi 23,10zl - ale treść jest mocno dopasowana do reklam i jest CTR na poziomie 2,5% czyli dość wysoki. Pokombinuj z umiejscowieniem reklam np. w tresci.
  • Odpowiedz