Wpis z mikrobloga

Jakieś gimby hejtowały izaka 2 dni temu że nie streamuje z ps4 które kupił za "ich" piniondze XD

Ogólnie beka ale większa beka z tego, że izak od 2dni róbi streamy z gta V.

Czy bełkot dzieciaków musi mieć wpływ na twórców? ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@izaktv

#csgo
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jestemprawnikiemzaufajmi: Dokładnie rzecz biorąc to nie dzieci z jego kanału tylko jakiś zazdrosny, zadumany w sobie dupek z Polski nasłał na niego swoich widzów żeby robili mu syf na kanale. Nie bronie tu w żaden sposób tylko chce aby każdy znał prawdę bo irytuje mnie już to zakłamane państwo.
  • Odpowiedz
@Mirin: Jest duże prawdopodobieństwo że to on. Strasznie irytują mnie ludzie którzy nie potrafią zrozumieć że komuś się w życiu udało, izak może nie jest super ale chłopak się stara i widać to po nim, skoro potrafi nawet komentować mecze o 4 w nocy. Zachowanie tego człowieka pozostawię bez komentarza, bo szkoda o nim gadać, bo jeszcze wpłynie to jakoś na jego popularność.
  • Odpowiedz
@jestemprawnikiemzaufajmi to się akurat zbiegło ;D Planowałem już grać w GTA V z ekipą z jarock od dłuższego czasu, a samo GTA V na PS4 dostałem na początku grudnia, tylko nie miałem chwili żeby pograć. W każdym razie słucham ludzi i staram się im wyjść na przeciw z tym na czym im zależy :)
  • Odpowiedz