Wpis z mikrobloga

@Rizzo: Jesteś w FDP? Ogólnie tydzień w Mediolanie to droga zabawa, na nocleg poniżej 100 zł / noc ciężko się załapać. Dochodzi jeszcze problem z Lega Calcio, która bardzo lubi zmieniać terminy hitowych spotkań.

Jestem ciekaw, na jaki mecz tym razem wybierze się FDP, ale niewykluczone że będą to właśnie derby.

@Nunino: Przelot + nocleg + mecz + dojazdy + żarcie to nie mniej niż 500 zł. Jeżeli brać pod
@borowa90: Z tym, że FDP jeździ autobusami, a nie każdemu pasuje kilkadziesiąt godzin w autobusie.

Za 15 euro/noc jest wstanie znaleźć hostel. Mecz będzie raczej na pewno w sobotę lub w niedzielę o 20:45 jak każde hitowe spotkanie kolejki.
@No25: Czas pokaże jak będzie tym razem. Ostatni wyjazd autokarem nie wypalił, więc lecieliśmy samolotami i wyjazd wypadł bardzo dobrze zarówno organizacyjnie jak i finansowo. Pisałem o FDP głównie odnośnie biletów. Zawsze warto się zapisać, bo dzięki karcie są później pewne bilety na Milan czy Juve.
@No25: @borowa90: Mam karte, więc bilety kupię przez FDP i odbiorę przed meczem. Chciałbym wyrobić się w 2500zł, zobaczymy, czy dam radę.

Jeśli chodzi o nocleg, to jak wiadomo są największe koszta. Będę próbował się załapać u któregoś z kibiców, ewentualnie zapytam znajomych Włochów o najtańsze opcje. Pewnie będę leciał w piątek przed meczem z Romą i wrócę w poniedziałek po derbach.

To będzie mój 4 wyjazd, 3 na własną