Wpis z mikrobloga

#gothic #gothic2returning

O rany boskie ależ ta stara kopalnia w modzie Returning jest porypana, nie dość, że łatwo zginąć to jeszcze ciagle się wywala. Na szczęście dałem radę i już jestem za trującym pełzaczem. Szkoda, że te szkielety są cholernie mocne i w większej ilości niż 1 nie daję im rady, a jednego i tak muszę siostro natrudzić aby zabić - muszę unikać ich ciosów jak mistrz kungfu ale jak sam trafię to już solidnie dostają.
  • 10
@jezus_cameltoe: Jarkendar, Górnicza dolina, dużo questów z Khorinis. W każdym akcie wybijałem wszystkie pomioty beliara z khorinis. Tyle questów dodano, że to nie jest problem. Szkielety bij bronią obuchową. Ja mam miecz "El Bastardo" i buławę "Gwiazda nocy" (znajdziesz ją w Jarkendarze, w domu uzdrowicieli bodajże). Obrażenia mają takie same, ale buławą dużo łatwiej idzie ze szkieletami, więcej hp im ubywa. Wymaga chyba 90 siły.
@Apreter: ja z siłą dopiero 2 dni temu się dowiedziałem, że u Constantina jest błąd i pisze "eliksir życia". Jestem wściekły bo straciłem exp za kamiennych strażników, których poomijałem gdzie się dało a jak Kruk zginął to wszyscy zginęli. Po misji Gomeza przechodzę do następnego rozdziału, czyli mówisz, że ta buława szybciej zabija szkielety? Mam ją, a do teraz posługiwałem się buławą guru(odrzut) a ze szkieletami mogę walczyć tylko 1/1 bo
ogolnie bronie obuchowe lepiej dzialaja na szkielety. A kamiennych strażników mogłeś zabijać młotem adanosa, padały po 1 hicie :P


@Apreter: nierpawda - próbowałem i odnosili tylko lekkie obrażenia, ale mam savy zarchiwizowane i mogę sprawdzić.