Wpis z mikrobloga

Mireczki, zgodnie z zapowiedzią: nasz pierwszy test Ferrari. Zapraszam:

http://autokult.pl/23865,ferrari-california-t-test

Z przyjemnością donoszę, że teraz takie, a często i lepsze samochody będą gościć u nas średnio raz w miesiącu ( ͡ ͜ʖ ͡)

Kolejne cudeńko, z którym tym razem będę obcował i ja, już w styczniu. Stay tuned.

#mirkoreklama #samochody #ferrari #carboners #mzcars
Dziekan5 - Mireczki, zgodnie z zapowiedzią: nasz pierwszy test Ferrari. Zapraszam:

h...

źródło: comment_DXyJrw5oPkCneKUo3fNYQ6CHoy2jXbMi.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
@Dziekan5: jakie masz wykształcenie? Z tego co czytałem Clarksona, mówił, że przede wszystkim jakieś studia humanistyczne/językowe. Jak to jest? Co trzeba umieć, żeby dostać taką robotę?
  • Odpowiedz
@mihsz: Mateusz, który u nas będzie się zajmował właśnie takimi samochodami ma na swoim koncie duuuużo bardziej egzotyczne maszyny niż California T, więc obyło się bez brudzenia bielizny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@vargemp: Pisać trzeba umieć, co do tego nie ma wątpliwości, ale niekoniecznie musi to wynikać z wykształcenia. Z tej strony Samochody i Maszyny Robocze na PW, a wcześniej technik mechatronik ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Variv: Będę miał wkrótce Giuliettę Quadrifoglio Verde, to napiszę czy są podobieństwa ( ͡ ͜ʖ ͡)

@macgar: Prawda to cumplu, deska to im się tu udała. I dupeczka ʕʔ
  • Odpowiedz
@Dziekan5: Nie ma lepszych od Ferrari ! ;p No dobra Huracan jest ... może i są bardziej komfortowe ale to nie znaczy lepsze, bo zależy kto czego oczekuje. Ale w sumie cieszę się waszym szczęściem! Nie wiem jak to sobie załatwiliście ale zazdro x10000 ;) California T jest nieziemska. Nie kumam hejtu na nią. Nie przeszkadza mi turbo bo 3.9 silnik z Turbo to i tak potęga. Moc 560 km to
  • Odpowiedz
@JanTadeusz: Ha, nie powiem! ( ) Przeczytaj :)

@afrolo2568: to faktycznie niepopularna opinia, ale dobrze, że są osoby, którym podoba się niekoniecznie to, co wszystkim. Ja też tak mam z wieloma samochodami. Wiele osób uznaje je za najgorsze kasztany w historii danej marki, a jakimś cudem one mi się podobają. Cali T dzięki liftowi ma zdecydowanie ładniejszy tyłek niż wcześniejsza wolnossąca. A jeszcze w kwestii
  • Odpowiedz
@Dziekan5: Poprzednia podobała mi się równie bardzo. Dla mnie z kolei najpiękniejsze auto świata to F430. Takie jest i już. Śmieszy mnie gadanie, że "turbo w Ferrari to jego koniec" a za chwile ten sam człowiek powie "najlepsze drogowe Ferrari to F40" .. ale F40 miało turbo! Niech sobie mają turbo. Póki służy to frajdzie, dzikości, narowistości, niepowtarzalnemu charakterowi to dobrze. Zacznę psioczyć jak Ferari będzie miało 4 cyl. 1.8 Turbo.
  • Odpowiedz
@Dziekan5: Takie #!$%@? o tym turbo - jak je wsadzali do F40 to nikomu nie przyszło do głowy miauczeć. Moim zdaniem to dużo szumu o nic. A sama California pięęęękna, to Ferrari uszyte pode mnie ^^
  • Odpowiedz
@bigasslover: Z tego jutubi nie bedzie. Ale z kolejnych już nagramy przynajmniej dźwięk. Pewien Mireczek jest też chętny, żeby nagrać coś lepszego, więc jak będą warunki, to skleimy jakieś epickie gunwo, jak to mówią Amerykanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz