Wpis z mikrobloga

@Sztofort: Jeżeli szkoda Ci kasę na Wowa to warto. Ale gra jest bardzo podobna do wowa generalnie. Ma fajne rozwiązania, ma rajdy itp. Oferuje naprawdę sporo, a przynajmniej oferowała jak grałem. Jak na grę f2p to poziom trzyma. Pvp nie jest co prawda jakoś specjalnie ambitne w porównaniu np. do Wowa ale rekreacyjne od czasu do czasu można wejść. System klas w oparciu o soule teoretycznie kilkanaście róznych możliwych buildów, w
@Oucz: Na wowa kasy nie zaluje, ale generalnie juz mnie nie bawi jak kiedys, moze zuzycie materialu, ale no nie mam zajawki do tego jak wczesniej. Dziekuje za informacje. I jeszcze zapytam, raidow, dungeonow sporo jest? Bo zazwyczaj w f2p to byly 2 na krzyz, lub jedynie te na ktore oplacalo sie chodzic.
@Sztofort: Po 2 rajdy na tier generalnie więc tak jak w wowie tylko, że krótsze trochę te rajdy no i nie takie trudne. Wiadomo poziom Wowa to to nie jest ale jest ich wystarczająco. To samo z dungeonami ( przynajmniej tak było w ostatnim dodatku nie wiem co się zmieniło w tym nowym ale wątpię, że na gorsze).
@Oucz: Hmm nawet zachęcająco to wygląda. A są jakieś heroic wersje czy coś? Bo napisałeś że mniej wymagające niż na Wowie. A na wowie IMO nie są wymagające. :p
@Sztofort: Z tego co pamiętam to nie ma wersji hc. Nie gram w wowa w pve praktycznie, więc najtrudniejszy poziom rajdów w wowa jest dla mnie wyzwaniem, w rifcie generalnie 1 tier do tyłu dało się z pugiem zbieranym na trade robić bez problemu. Najświeższy tier gildi potrzebuje więc jakieś tam wyzwanie na pewno będzie.

Dungi masz zwykłe i experty.