Wpis z mikrobloga

@jedentrylion: ja dawałem 1 kroplę na 10 ml, a nawet 2 i specjalnie nic nie wyczułem, ale dodaję po jednej kropli jak mieszam ze sobą różne aromaty. serio nie wiem co ci w nim nie pasuje. w sumie to chyba nawet ten sam aromat jest składnikiem MTS Vape Wizzard, ale jednym z wielu. Na jednej stronce podają, że dawka TPA Smooth wynosi 1% czyli 3-4 krople na 10 ml.
@dreaper: Wiem, sprawdzałem proporcje, ale w moim odczuciu zostawia nienaturalny posmak, który strasznie mnie męczył. Zrobię pewnie jeszcze jedną próbę, bo od pół roku leży nieużywany, od czasu jak strasznie się do niego zraziłem.

@dreaper: ciężko mi to rozwinąć. czasem jak zalaję jakiś po krótkim czasie pachnie chemią. wtedy odstawiam i jest dobrze.

często tytoniowe muszę stać dłużej. usa blend np. stał u mnie po ~tydzień.
@jedentrylion: trudno powiedzieć czy jest tak jak piszesz. przynajmniej w teorii powinno być tak, że temperatura i mieszanie powinny przyspieszać ten proces. tymczasem tak nie jest, więc to mogą być jedynie subiektywne odczucia, bo zakładam, że w tej mieszaninie nie zachodzą żadne dodatkowe reakcje chemiczne.
@jedentrylion: w moim przypadku różnice jakie zauważyłem to intensywność aromatów, które w świeżym liquidzie są intensywniejsze, a po tygodniu albo dwóch smak jakby lekko się zmieniał, ale to z kolei może być kwestia przyzwyczajenia się do zapachów i wtedy wychodzą te, które do tej pory były ukryte.