Wpis z mikrobloga

Razem z rozowym sciagnelismy sobie aplikacje do monitorowania snu. Mniejsza o to czy sie sprawdzaja, mi sie rozchodzi o to jak wygladaja.

Moja #!$%@?, nieczytelna, w #!$%@? opcji, ktorych nie rozumiem pomimo tlumaczenia na polski, wykres z dupy.

Apka z iosa po prostu ladna, minimalistyczna, podstawowe opcje bez udziwnien, wykres czytelny, przystepnie podzielony kolorami na fazy snu.

Ja jestem #tylkoandroid, ale obiektywny i trzeba powiedziec sobie jasno, ze desing aplikacji na jablka jest wzorowy, a kazdy kto sie z tym nie zgadza jest zaslepiony fanatyzmem.

#android #ios #boldupy
  • 14
@Werbel: To troche prawda, ze jest malo user friendly, ale ja juz praktycznie nie korzystam z komputera pomimo wyswietlacza 5,2", a rzeczy, ktore robie z androidem na ios sa zwyczajnie nie mozliwe, albo bardzo utrudnione. Tak to juz jest, zeby miec cos, trzeba z czegos zrezygnowac.
Trzeba przyznać że są bardziej spójne, czy ładniejsze to nie wiem. Mi tam się podoba bardziej design z android 4+ ale to ze spojnoscia całego interfejsu jest słabo. Większość developerów ma własną wizję jak powinna Anka wyglądać.