Wpis z mikrobloga

@polecam_poczytac_ciorana: wbiłem chyba 24lvl, ale jakoś czułem ciągły niedosyt. Te dungeony bardziej jak hack'n'slash niż porzadne mmorpg. Dodatkowo ten ponury świat. Spoko, że f2p, ale jednak nie w moim guście gierka :) Dodatkowo ten burdel w klasach. Warrior może być healem...
  • Odpowiedz
@yeloneck: nie taki burdel w klasach, po prostu każda klasa ma więcej możliwości rozwoju. z tego co kojarzę to można mieć nawet 7 różnych buildów na postać. trochę inne rozwiązanie niż w wowie i już "burdel". xD

Te dungeony bardziej jak hack'n'slash niż porzadne mmorpg


jeszcze nie latałem po dungach. póki co brałem udział w "przygodach" i losowych rift-eventach. fajnie było. ;s

Dodatkowo ten ponury świat


mnie się podoba właśnie. :333
  • Odpowiedz
@polecam_poczytac_ciorana: kiedyś grałem w wowa i cieszyłem się z każdej rzeczy jaką odkryłem, a Rift taki właśnie niedorobiony wow. Wiem, że te klasy są podzielone na jakieś spece, tylko po co? Niech zrobia kilka klas z podziałem na role a nie dają na siłę każdą specke pod każdą klasę. Tak jak mówie, jak zobaczyłem warriora heala (oczywiście można tak zrobić tylko jak się zapłaci) to LOGOUT, unistall i baj, baj :P
  • Odpowiedz