Wpis z mikrobloga

Mam to w dupie. Ot taka myśl mnie dziś naszła. Może sama myśl nie byłą niczym odkrywczym w moim życiu, jednak kumulowała się przez długi okres życia. Pomijając moje prywatne przeżycia, skupiając się tylko na kwestii zawodowej. Jestem skłonny jednoznacznie stwierdzić że młodzi ludzie ( nawet zrobiłem sobie podział- kobiety do ~26 roku życia, mężczyźni 27 lat) mają w głowie gówno.

Moje stwierdzenie nie jest niczym odkrywczym.

Ot pieprzenie cymbała z internetu, charakterystyczne jest jednak to że przypominając sobie moje własne przeżycia oraz znajomych, nigdy nie spotkałem się z taką dawką debilizmu, impertynencji, oraz olewania wszystkiego ciepłym moczem.

Co jest najgorsze, młodzi robią sobie z tego styl życia, kreują się na niezależnych, wyjątkowych, tak niszowych, tak nie zrozumiałych.

#!$%@? czasem zerkam na ludzi mnie otaczających, czuje się jak stary cyc. Wszyscy wylaszczeni, nowe telefony z mnóstwem bajerów, kosztujące grubo ponad 2 tys zł. Używane do gier, fejsa i instagrama. Ręce do ziemi opadają. Zero refleksji.

W pracy, laski trzaskają sobie foty w lusterku, co tam nawet kolesie walą sobie foty. Co to #!$%@? jest? W pracy się pracuje, ewentualnie #!$%@?, czasem śpi, nieraz ma się kaca ale zdjęcia na fejsika?

A potem narzekanie że nie ma kasy.

Co jest szczytem? samochód, najlepiej #!$%@? w kosmos, nic że zostawia 4 ślady, nic że 3 tygodnie wcześniej leżał w 1000 częściach pod szopą Grzesia- auto magika. Ważne że jest skórka, ważne że można jebnąć fotkę. To że nigdzie nim nie pojedziesz bo się #!$%@? na 3 rondzie, to nic. Ważne że jest.

Magiczne 5 lat studiów, #!$%@? (w zasadzie dosłownie i w przenośni)- to podstawa. Na kiego gwoździa mam szukać doświadczenia, jak starzy mnie utrzymują. Co to za tok myślenia? Starzy wypruwali sobie flaki żebyś wyjechał z ..... (tu można wstawić dowolny rejon), żebyś został kimś, bo kiedyś ktoś im powiedział że po studiach to będziesz PAN. A Ty to wykorzystujesz, marnotrawisz swój czas i czas ew. pracodawców. #!$%@?ć hajs na ćpanie i chlanie do tego dupy. Eh losie.

Gdzie jest stary dobry pragmatyzm, gdzie poczucie pieprzonej odpowiedzialności?

Nawet jeżeli ktoś uprawia sport, to nie może już tego robić w zaciszu swojej prywatności tylko #!$%@? tym wokoło. "Byłem 2 h na siłce" Jeb, fota kaloryfera. Dbasz o siebie, zajebiście ale to nie jest wyścig, jeżeli masz gnój w czerpaku który nosisz na szyi, żadna uwierz mi chłopaku, żadna rozsądna, inteligenta dziewczyna nie zwróci na Ciebie uwagi. Poczytaj coś, nie wiem #!$%@? idź do teatru, przejdź się w sobotę nie po galerii tylko wyjedź z miasta, nabierz dystansu. Nie słuchaj dupków z jutuba budujących obraz młodej osoby jako bez rozumnej istoty pochłaniającej rzeczywistość i wydalającej ją w postaci zdjęć na fejsie i instagramie.

Zrób coś dobrego dla innych, tak bez interesownie, tak żeby komuś się zrobiło miło.

Jak jesteś ładna i uważasz to za klucz do życia to mam dla Ciebie propozycję. Wejdź do pomieszczenia które ma bardzo niski strop, zgaś światło, zacznij ustawicznie podskakiwać aż stracisz przytomność.

Marzenie to znaleźć bogatego kolesia/sponsora? Realizować siebie? Wpieprzyć zdjęcie ciuchów na fejsa, tytułować się modelką/projektantką/kimkolwiek innym kim nie jesteś. To jest myślenie życzeniowe.

Żaden rozsądny, odpowiedzialny facet nie będzie chciał z Tobą stworzyć niczego poważnego, tylko Cie zaliczy i będzie miał twój nr zapisany pod "Warszawa Mok 7/10".

No i się wyżaliłem.

#oswiadczenie #gorzkiezale
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nie czytam, gdy zobaczyłem' do 26-27 mamy gówno w głowach. Przepraszam, że mam gowno w głowie, dobrze, że je jesz xdddddddddddd hehehe xd


@herejon: o tym mówię.
  • Odpowiedz
@hypation: xd beka z typa lol xd on mysli, ze jest taki9 wow vorosły, że gośc ktory ma 20 lat nie może być ogarnięty xd... możliwe, zależy jak na to spojrzymy xd beheheahahaeha
  • Odpowiedz
@hypation: Mam podobne przemyślenia ostatnio. Tzn. przewartościowuję wszystko, patrzę krytycznie na wiele swoich życiowych decyzji i umieram z lęku, by już miesiąca życia nie przepieprzyć na życie według bezrefleksyjnych schematów. A wiec: kupować tylko to, czego się potrzebuję, realnie potrzebuję, a nie co mi się wydaje, że jest mi potrzebne, bo inni mają, zaoszczędzone pieniądze inwestować w siebie, czyli rozwijać się, myśleć praktycznie, być człowiekiem odpowiedzialnym, zachowywać się godnie wobec
  • Odpowiedz
@hypation: nie każdy musi być w życiu odpowiedzialny i poważny, oczywiście kilka punktów twojego wpisu podsumowuje idealnie grupę społeczną zwaną studenciakixd. Co do maniaków portali społecznościowych to po prostu karmią swoje ego, wrzucając według nich zdjęcia z fajnych momentów ich życia czyt. co drugie zdjęcie mordy co trzecie żarcia i innego gówna. Przestan obserwować znajomych na fb to przestaniesz się #!$%@?ć, że masz wpisy: Janek kowalski w cudownym nastroju z
  • Odpowiedz
W pracy, laski trzaskają sobie foty w lusterku, co tam nawet kolesie walą sobie foty. Co to #!$%@? jest? W pracy się pracuje, ewentualnie #!$%@?, czasem śpi, nieraz ma się kaca ale zdjęcia na fejsika?


@hypation: dla mnie absolutnie żadnej różnicy nie ma. Dalej nie czytam, bo wychodzi na to, że jesteś tym samym typem, tylko technologia poszła do przodu. Nic więcej.
  • Odpowiedz
@hypation: Pewnie masz racje w tym co piszesz, ale ja im troche zazdroszcze. Przynajmniej im na czyms zalezy.

Uskutecznie troche #gorzkiezale zale ale zlapalem sie na tym ze myslac co bym chcial pod choinke jakbym mogl zazyczyc sobie cokolwiek to nie umiem wymyslec co. Komputer nie bo stary jest ok a i tak nie gram prawie, komorke nie bo stara jest ok, nawet auto nie bardzo, tj byloby
  • Odpowiedz