Wpis z mikrobloga

265720.59 - 4,2 = 265716,39

Musiałem zmniejszyć dystans, bo coś kolana znowu zaczynają boleć. Będę musiał chyba iśc w końcu do ortopedy na amputację, ewentualnie prywatnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Może moje nogi mają jakiś limit? Np 5km a powyżej jest blokada. Jest do tego jakiś crack, albo jailbreaka wgrać?..

#sztafeta #kollerbiega #bieganie
  • 8
  • Odpowiedz
@Koller: Mirku, może za szybkim tempem lecisz, i później nogi wymiekaja? Jak szukasz jekiegos sensownego planu, to polecam bieganie.pl+google. No i wytrwałości, wszystko przyjdzie z czasem :)
  • Odpowiedz
@brrrum: truchtam sobie tymi seriami, które kiedyś wszyscy polecali. Czyli minuta biegu minuta marszu x4 i zwiększać potem czas. Aktualnie jestem na 7. Aczkolwiek czasem przeciagam np do 10. No może za bardzo jednak zaczynam wymęczać te nogi i duży przeskok... Wydolnościowo radę daje, ale nogi widocznie chyba nie.
  • Odpowiedz
@Koller: ile razy w tygodniu biegasz, nie jesteś przemęczony? Może za dużo treningów sobie dołożyłeś?. Imho jeśli jestes w stanie biec 10 minut bez przerwy to biegaj 3x(8-10 minut/1-2 minuty przerwy). Zostaje do ustalenia ile razy w tygodniu powinieneś biegać żeby nie zajechać nóg :).

  • Odpowiedz